Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    Par jotanacs azoknak akik eloszor hasznaljak ebay-t.
    A termek adatlapjat elkell olvasni es megerteni, ott minden leszokott irva lenni a termekrol, a fizetesi/kuldesi feltetelekrol.
    Ezen kivul ha kerdesed van, ott van a ''ask seller a question'' opcio, igaz sokszor nagyon lassan reagalnak, vagy soha :)
    En jartam mar ugy, hogy kaptam unpaid itemet ebay.co.uk siteon egy termeknel, mert miutan megrendeltem, kifizettem kozolte az elado, hogy kelet europa nem kuldi el, de persze a ternek adatlapjan az volt irva, hogy ''ships to: europe,asia,australia'', aztan vegul ebay-nel reklamaltam, de nem tortent semmi :)
    Joltudom 3 unpaid item utan, torlik az accountot.
    Sok eladonal az ujonc usereket akiknek meg nincs egyetlen vasarlasuk se, arra kerik mielott licitalnak irjanak nekik, tehat erre is erdemes odafigyelni, ez szinten a termek adatlapjan szokott kiirva lenni.
    Ezen felul ha egy termeket megkaptal problema nelkul, akkor erdemes pozitiv feedbacket irni az eladonak , mert ezutan altalaban ok is irnak, es ezzel gyulnek a feedback pontok, amik egy megbizhatosagi index-nek felelnek meg.
    Ha esetleg 1-1 csomag soka jon meg, mondjuk 4-5 het alatt az esetlegesen igert par nap helyett, nem szabad az eladonak negativ feedbacket irni, mert altalaban a postakon mulnak az ilyen kesesek, es nem az elado-n.
    Paypal a legegyszerubb es legjobb fizetesi modszer ehez egy megfelelo bankkartya-ra van csak szukseg.

    Igy nagyabol ennyi, ha eszembe jut meg valami majd irok meg :)

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák