Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnarbenede

    tag

    válasz Nandinagy #8089 üzenetére

    De épp ezaz. Nem tudom rárúgni, mert 5 méteren belül veszi át a labdát, és az ellenfél játékosa 10 méterről robban be 3ms alatt. A késések kiegyenlítése szar. Illetve lehet hogy jó,mert ez a max amit ki lehet hozni. Ki tudja. Hiszen ha szándékosan olyan routeon csináltam a meccset, hogy 200-300 ping legyen, akkor is sima meccsem lett kinézetre. Csak valszeg még inkább közöm nem volt a meccshez. A gond, hogy a matchmake nem veszi kellően figyelembe, hogy neked milyen a neted. És mostmár tudjuk, hogy azt sem, hogy hogy állsz a wlben. 10w9l nal kaptam 18winest. Ahol persze az ellen 8 pingel éri el a 18at, míg én a 26-35 között ugrálok. Persze lehet hogy ideális esetben számítanak a psek... Mintahigy ideális esetben számít a passzod és lövésednél, hogy milyen erőt nyomsz. De valójában sokan tudjuk, hogy ez az esetek nagyobb részében pont annyira mindegy, minthogy ottállsze a labda előtt a lövésnél. Fej vagy írás. Annyi hogy az egyik meccsen 6 fej jön zsinórban, míg a másikon 6 írás. Viszont arra jó a ps hogy ahol neked gurul a labda ott azzal nyerhesd meg a meccset.

    Más: én már 8 rafa mujic és 5 diego portugál senkinél tartok. Fő a változatosság. Kíváncsi leszek hol áll meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák