Új hozzászólás Aktív témák

  • kodmen

    tag

    válasz LittleBiG007 #9952 üzenetére

    Kaphatnánk egy köztes beszámolót az akkumulátor állásáról?

    Én még vacillálok az alábbiak között, és minden infómorzsára szükségem van! :)) Tetszési sorrendben:

    1. Onyx c67ml AfterGlow2
    2. Pocketbook Touch 2 Lux
    3. NOOK Simple Touch with glowlight
    4. Wayteq xBook 60-FL
    5. Icarus Illumina 2 HD
    6. NEM VESZEK SEMMIT, telefonon olvasok továbbra is
    7. Kindle PaperWhite II

    Igazából nem tudom eldönteni, milyen paraméter alapján döntsek. Az android azért teszik, mert föltehetem rá a jó kis MOON+ reader-em, és még bármit, amit kitalálok. Ehhez az Onyx-ban van is elég "kraft". Viszont nem szeretném gyakran tölteni, iletve azt, hogy álltó helyében lemerüljön, ha egy hétig nem nézek rá. Ezzel lehet kezdeni valamit? A NOOK-ról nem tudok sokat (nem is sok típus van talán, céges honlapon csak ez az egy volt fenn), de úgy tűnik, mintha jól kezelné ezt a problémát. Illetve linux-os PB is jó lenne, ha lehet machinálni vele, ha szükséges.
    Sajnos 40-50eFt alatt nem találok olyan olvasót, ami minden elvárásnak kielégítő mértékben megfelel, pedig csak 6"-os egyszínű e-ink kijelzőben gondolkozom... Esténként olvasok többnyire, napi 0-120 percet, heti 3-4 órát, de az nyilván nőni fog az új olvasóval :U

    Várom a tanácsaitokat, mert hiába nyálazom a fórumot, nem sikerült dűlőre jutnom.

Új hozzászólás Aktív témák