Új hozzászólás Aktív témák

  • faki_

    senior tag

    válasz Degeczi #9707 üzenetére

    Már régen olvastam Beagle leszólást, biztos kiment divatból, de még most sem teljesen értem... Tény, hogy az induló ára abszurd volt, viszont sokan hozzá tudtak jutni egy-két ezresért. Ennyiért mit kapsz? Egy e-ink-es gépet, ami 2 db AAA akkuval elmegy hónapokat. Betűméret? Papíralapú könyvön sem állítgattam. A Calibre-ben meg beállítottam a nekem megfelelőt és minden könyvet úgy konvertáltam/konvertálok. Ez egy pár oldalas könyvrészlettel hamar kikísérletezhető. Az androidos szoftver elég gázos, de annyira van időm, hogy öt könyv után leteszem egymás mellé a két készüléket amíg átmegy a következő öt. A mérete miatt könnyen hordozható és a fogása kifejezetten kézre áll az akksiknál lévő pukli miatt. Két bajom van vele, nem láttam még hozzá normális tokot és néha hiányzik a háttérvillágítás. Nem érzem nagy kompromisszumnak a használatát, szerintem adja azt, amire készült: olcsó, egyszerű, csak olvasásra való. Ha valaki nem tud vagy akar több tízezret "valódi" olvasóra szánni, az vígan el lehet vele.

Új hozzászólás Aktív témák