Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    NÉPÍTÉLET

    CímKindle 4
    Rövid szöveges ítélet …
    Az olvaso nem a sajatom, anyukamnak vettem karacsonyra, de azert egyreszt mikor megjott, alaposan megnezegettem, masreszt azota is jar idonkent az en kezemben.

    Hibalista … -

    Kijelző
    Zavaró tükröződés: 9/10 nem jellemzo
    Megvilágítás … nincs
    Fényerő: -
    Homogenitás: -
    Érintésérzékenység: nincs
    Méret … 9.5/10 szabvanyos 6", olvasasra remek meret, PDF-re, kepregenyekre mar eleg kicsi, de a felbontas miatt amugy sem lennenek rendesen hasznalhatoak
    Felbontás … 8/10 standard 600x800, folyoszovegre tokeletes, aprobb betus kepregenyre mar keves

    A kijelzo nagyon szep, feher hatteru, kontrasztos, rendes fenyviszonyok kozott nagyon jol olvashato

    Hardver
    Ergonómia: 9/10 kimondottan vekony az olvaso es a kava is, az elso gondolatom kezbe veve az volt hogy 'basszus de konnyu' :) viszont engem szemely szerint zavar a nagyon keskeny kava, egy picivel szelesebb jobban esne
    Gombok … 8/10 mindket oldalon van mindket iranyba lapozo gomb, egesz jo a nyomaspontjuk, de nekem fura hogy "e'liranyba" kell nyomni, illetve lehet hogy az en rovid ujjaim es kreten kezem miatt, de valahogy nem allt nekem kezre lapozasnal
    Anyaghasználat: 6/10 az Aura HD-nal jobb, de meg mindig eleg kemeny, ujjlenyomat-gyujto muanyag, a Nook zsenialis anyagat sajna nem tudja utolerni :(
    Forma: egyszeru, letisztult, szep, a vekonysaga is nagyon jol all neki
    Szín … szurke. ebbol lehet valasztani :D
    Bővíthetőség … 0/10 - nincs... ott az Amazon felhoje felmegoldaskent
    Méret … 10/10 standard 6", farmerzsebben es zakozsebben is pont elfer, tokeletes
    Akkumulátor … 8/10

    Szoftver
    Formátumok … 8/10 MOBI, PDF, a PDF-olvasoja eleg kenyelmetlen de vegszuksegben hasznalhato, talan TXT-t is eszik? :S mas formatumokat konvertalva vagy emailen keresztul lehet ra varazsolni
    Elválasztás … nem tudom ez konyvfuggo-e, en meg nem lattam rajta elvalasztast, ez nem zarja ki hogy mukodne
    Nyelv … angolra van allitva, az a par szo ami a hasznalathoz kell boven elsajatithato annak is aki nem beszel angolul
    Szótárak: ugy remlik tobb szotar is felrakhato ra, mivel anyukam nagyreszt magyarul olvas, igy ez a tema nem igazan kerult elo
    Használhatóság: 7/10 eleg spartai, tul sok variacios lehetoseg nincs, a szoveges menu elegge odivatu, de az egyszerusege miatt viszonylag konnyen tanulhato. nekem szemely szerint nagyon hianyzik a normalis oldalszamozas
    Extra: emailben kuldheto ra kb. barmilyen formatumu konyv, az Amazon kovertalja MOBIra

    Évjárat … 2012 ?
    Beszerzési ár … kb 50 EUR
    Beszerzési forrás … nemet eBay
    Megbízhatóság (beszerzési forrás): ?
    Garancia: Amazon gari, nem volt ra szukseg
    Össz használt idő … masfel ev
    Átlagos (napi) használati idő … 1-2 ora naponta
    Megbízhatóság (olvasó): ?
    Előző olvasód … -
    Következő olvasód … -
    Mennyire szeret(t)ed: anyukam imadja, elotte is sokat olvasott, de miota az olvaso megvan azota meg sokkal tobbet

    Megérte a pénzét?: "kinti" aron nagyon jo vetel, Magyarorszagon boltokban eleg borsos aron adjak az utodjat...

    Olvasási élmény: 7/10 hianyzik a vilagitas es az erintokepernyo, ezt leszamitva korrekt

    Összegzés: 8/10 ha sikerul olcson hozzajutni akkor megbizhato, minosegi olvaso, sajnos eleg avittas szoftverrel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák