Új hozzászólás Aktív témák

  • arcsin

    senior tag

    válasz Chris Kiki #20343 üzenetére

    Én az emberekben hiszek még kevésbé.

    Nekem vannak politikailag teljesen más nézőpontot képviselő barátaim is, sőt exeim. Szimplán nem ezen rugózunk, hanem értelmesebb dolgokról beszélünk, vagy csak jól szórakozunk. Társasozunk, kirándolunk, koncertre járunk békeidőben.

    Sport ugyanez. Nem szabad hogy a sport megosztó legyen. Hiszen ugyanazt a sportágat szereti mindenki, ugyanazt a játékot élvezi.
    "Nem ülök le oda, mert hozzáért az a másik, aki szereti a krumplistésztát én meg neeem." Elég dedós dolog.

    Azt meg zárójelesen jegyzem meg, hogy amióta Újpesten élek központi helyen, 3éven belül 1x betörtek hozzám, a rendőrség pedig a szomszédok balhézására 3x jött ki egy napon belül. Meg mindenféle pollenallergiám lett nekem és az ismerőseim többségének akik ide költöztek.
    Nem érdekel a sport, szimplán így alakult hogy ide tudtam költözni. De persze ha meccs van, és itt vonulnak mindegy melyik oldal, akkor az én ablakomat dobják be a nem éppen üres sörösdobozzal a jó kedvű sportrajongók mert meccs van. Meg mert újpesten élek...ok thx.

    lila a vérem- Gondolom mint ennek a fiatalembernek a vezetés

Új hozzászólás Aktív témák