Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalkerke

    aktív tag

    válasz djculture #10412 üzenetére

    Nem akarok személyeskedni, de szerintem nem olvastad el a hozzászólásomat végig, mert akkor azt is láthattad volna amit a végére írtam, hogy bár hiába a jó teszt eredmények, ahogy Nor is írta, hosszú távon még nem ismert a mostani 33-as Maxell DVD+R adatmegtartó képessége, ezért is ajánlottam én is helyette az itmedia TTH02-es UAE lemezét(amióta vettem pár darabot belőle és jó eredményeket ad én is ezt veszem), ami bár +30Ft, de teszt eredményekben nagyon hasonlókat ad mint a 33-as Maxell és gondolom UAE lemezzel, pláne TTH02-nél ami TDK alapja is, hosszabb távon sem lesz gond és kicsit furcsa, hogy a #10393 számú hozzászólásodban azt írod, hogy azért álltál vissza tdk-ra mert azon lemezek mindegyikénél végig ment a teszt és nem volt szaktorhiba, de a mostani hsz-ben amire én most válaszolok meg azt írod, hogy idézem: "nem érdekel az ilyen minőséges hülyeség teszt" akkor most melyik a valós? Tényleg nem akarlak sértegetni, ezért is írom ezt a hsz-t off-ban, csak az ellentmondást nem értem a szavaidban, de kérlek ha én értelmezek rosszul valamit benne javíts nyugodtan ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák