Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • walternate

    újonc

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen drónt érdemes venni kb. 25 ezer alatt (és honnan)?
    A legfontosabb kritérium, hogy lehessen vele kamerázni és az árkategórián belül a legjobb videóminőséget hozza (akár beépített, akár külön rászerelt kamera, ha a végösszeg a megadott ár alatt marad).

    A repülési idő is fontos persze + alkatrészek beszerezhetősége, de ez csak esetleges plusz hozzá.
    A töltési idő mindegy. Az is jó lenne, ha a kamera szögét lehetne állítani - ehhez kapcsolódó kérdés: a fix állású kamerákkal csak kb. vízszintesen előre lehet filmezni, lefelé nem?

    Köszi!

    Üdv,
    W

  • walternate

    újonc

    Nem nekem lesz a drón, hanem olyan családtagnak, aki modell és valódi repülőket is röptet, szóval a "megtanulással" nem lesz gond :)

    Az árkategória meg azért ennyi, mert ennyi van rá - én sem felszerelhető 4K felbontású videós űrtávcsőre gondoltam ebben a kategóriában, hanem kis hobbi játékszerre, ami a lehető legkevésbé csinál ocsmány felvételeket.

    A segítőkész válaszokat nagyon köszönöm jony77-nek és Jackal2-nek!

  • walternate

    újonc

    válasz Jeti0924 #6465 üzenetére

    "Kedves" Jeti0924,

    Pedig direkt nem szóltam hozzád, azok után, hogy úgy fakadsz ki rólam nyilvánosan, hogy "bírom EZEKet..." :))
    Képzeld nem mindenkinek van annyi szabadideje, mint Neked, és sokat olvasgattam a drónokról (pl. itt, ahol részben ugyanazokat, részben más típusokat ajánlanak http://dronokkozt.hu/5-legjobb-kameras-dron-25000-alatt/). Ezek alapján nem tudtam eldönteni, mivel nem értek hozzá, visszalapoztam a fórumban több oldalt, nem találtam 100%-osan az enyémmel megegyező kérdést és sajnos nem maradt több időm a seggemet a gép előtt pihentetni, ezért feltételeztem, hogy mivel egy fórum erre is való, itt találok 1-2 segítőkész embert, aki kapásból tudja a választ. (Ami így is lett.)

    + Nem írtam, hogy "minden fullos" legyen, csak hogy esetleges plusz, ha nem esik le 2 perc után és be tudok hozzá szerezni alkatrészeket, ha elromlik :D Nem így fogalmaztam meg igaz, elnézést az esetleges félreértésekért.

    Az összefoglalót itt valóban nem olvastam el, de csak mert nem vettem észre. (Tegnap regisztráltam és még új a felület. Most megtettem de a kamerára vonatkozóan nem volt benne annyi információ, amiből egyértelműen eldönthettem volna hozzáértés nélkül, hogy melyiket érdemes.)

    Ha csak kötekedni tudsz, kérlek inkább ne szólj hozzám.

    Ahoj!

Új hozzászólás Aktív témák