Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lauimi

    csendes tag

    válasz szasza0802 #734 üzenetére

    Arra nincs bizonyitek ,hogy annak hirdetik, viszont a hirdetesben a video pl syma x5c vel keszult ami azthiszem ,hogy vasarlo megtevesztesenek minosulhet. Illetve hd tehat 720p s kameranak irjak pedig ezen.egy szar Avi kamera van. Irtam a facebook oldalukra a hirdetes ala , hogy senki Ne varjon symat mert egy ilyen koomeot kap de azt a kommentaromat kapasbol toroltek...

  • trialboj

    őstag

    válasz szasza0802 #734 üzenetére

    Első ránézésre nem, aztán ha megfordítod elég közzel van, és ha beleolvasol a leírásba akkor nagyon nem. Ez csak 30x30cm-es gép. a v262 45x45cm. Ez pedig elég nagy különbség, az előbbi valószínűleg jóval gyengébb.

    Nem látom milyen motor megy bele, egy gépnél ez az egyik legfontosabb alkatrész. Az ilyen bemelegítő fajtáknál. a lényeg hogy olcsó legyen, mert mindegyik ugyanolyan keveset bírja, a komolyabb gépeknél, meg már több szempont van, de ott a géphez viszonyított erő, és rezgés szempontjából kell okosnak lenni.

    Megjött BG-tól a rázkódáscsökkentő gumibak. Nagyon kíváncsi vagyok mire lesz elég, mert sok jót és rosszat is olvastam róla. Amúgy az újféle priory postal 14 nap volt a szállítás, ami szerintem elég jónak számít. Főleg tekintetbe véve hogy eddig az összes tracking number-el ellátott rendelés 20 napnál tovább tartott.
    Az egyetlen nagy hátránya a Priory Postnak, hogy nincs hozzá tracking, és ha útközben elvész, és nem csak pár műanyag vacak volt benne néhány dollárért, akkor már nem biztos hogy olyan készségesen küldenek egy újat. (TN-el ellátott csomagoknál tudod bizonyítani hogy nem érkezett meg, és kérhetsz árvisszatérítést vagy új csomagot)

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák