Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Tegnap befejeztük a walking dead 4.-ik évadát, hááát, érdekes volt. :)
    Végre eljutottunk a Mamával, a romantikázáshoz is, már idejét sem tudom, mikor sikerült összehozni, egy soft szexet. Tegnap megérkezett a fizetésem, amit igen türelmetlenül vártunk már, ilyen small budget már rég volt, mint az idei október. Múlt szombaton, konkrétan 2000 forint volt zsebben, szó szerint kicenteztük a hétvégét.
    Ilyenkor eltöprengek a világon az egyik legmagasabb ÁFA tartalmon, amit a nehezen megkeresett forintjaink után, még legombolnak csórókon.
    Ha teszem azt keresnék hozzá eleget, akkor ez valószínűleg nem fájna, de így igen bosszantó tény.
    No de ne búsuljunk kérem, hiszen jövő héten irány Felsőtárkány, megyünk vissza a Bambarába.
    Kíváncsi leszek, hogy amit kikötöttem e-mailen, ott vár-e. Viszek egy csekk listát, ha nem, akkor szépen visszafordulunk.
    Öreg vagyok már, bohócnak. :U
    Elgondolkodtam ebben a hónapban egy új üveg Andre Renard XO-n, akciósan 10500 ft, amit tekintve hogy 12 éves érlelésű cognac, ráadásul XO, igen baráti árnak tartok. Mint kiderült, a Hardy konyakház készíti, igen nagy szakértelemmel.
    Hogy most miért nézegetek konyakot, mikor pár sorral feljebb a lóvé hiányáról keseregtem? Jó kérdés, miután kb. mindenről sikerült leszoknom, (hobby, sör, stb. ) és most kaptam túlórapénzt, megbeszélem a Mamával, hogy vennék egy ilyet, a szüleimhez látogatva elszopogatnánk a héten, szombaton. Mi baj lehet? :D
    Hanna hátsó örlő fogai jönnek ki, napközben is sírdogál, és mondja hogy bibis, egye a kis szívét... :O
    Imádom a kis szarost, ahogy rohan oda, mikor hazaérek, leírhatatlan érzés.. :)

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák