Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Mai napom kicsit korán indul, olyan leszek ma, mint a mosott sz@r. Tegnap már jött a taxim, meló ezerrel. 3/4 3 felé átbillegett, hogy nem-e akarunk elhúzni a francba? Mondom dehogynem, tegnapig volt akciós az ósanban a Valentin's szüretlen búza sör. Gyitefakó, berobogtunk, üresen tátongó polcok, egy darab búzasör nélkül. Elkaptunk egy futrinkát, hogy wattafakk sör? Van még bent a raktáron, nem kell izgulni. Nosza Papa, akkor futi. Kérdi a Fifi gonosz mosollyal az arcán, hogy hány kockát viszünk? Mert egyért nem meg be. Ó, hogy szakadna rád az ég, akkor hozz kettőt. Végül én vettem 2 kockát, a Kolléga meg egyet. Hazaértem, abrak nincs, nembaj, rendelünk egy pizzát. megjött a pizza, közben meccs, betoltam pár sört. Félidőben megéheztem, kéne még egy gyros, ami felfogja a sört. Megettem azt is, és leöblítettem pár sörrel. Estére már jól néztem ki, megetettem a kutyákat, aztán bedőltem az ágyba. Éjjel 11 felé megébredtem, folyik rólam a víz, esti gyógyszert nem vettem be. Gyorsan kibotorkáltam, csendben gyógyszer bevesz, visszafeksz. 2 felé megint felébredtem, pisilni kell. Ismét kitámolygok, nagynehezen visszaalszom hason, majd egy fél óra után a Mama cukin bököd, hogy horkolok. Nabammeg. Morgok mint a bolhás kutya, fordulok egyet. Eltelik úgy 3/4 óra, megint bökés. Mi a töcs van? Mama: úgy horkolsz, hogy felkel a gyerek. Mérgemben átültem a kanapéra, és azóta netezek. És hallgatom Nyálas és Mama horkolását. ;] :C

    [ Szerkesztve ]

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák