Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    válasz Haart #272 üzenetére

    Nem az a baj, hogy valaki farmol, hanem az, hogy az emberek nagy része nem tud farmolni, mégis 10-ből 9-szer carryt hoznak, "mert ők majd megmutatják" és még fél óra freefarm után sincs semmi cuccuk, pedig ha valami, akkor egy radíros Spectre le tud hozni egy vesztésre álló meccset is.
    Persze amikor 100HP-val fut el 3 ellen és a Furion csak farmol tovább, na azt én is rühellem vagy amikor tele vannak papírokkal (mondjuk cm, lion), de a Naix ki nem mozdulna az erdőből.

    (#273) Inv1sus:
    "Kimondottan felnyomja az agyamat az is, hogy nem cska hogy nagyobb pénzt nem kapunk, de a hősök sem tűnnek el kilépésnél, hanem ottmaradnak és a sok hülye elkezd velük játszani és feedeli még jobban az enemyt. Ja és a cuccaikat se lehet elvenni, hát én nem tudom ezt a részét hogy gondolta a tisztelt valve..."

    Azért mert a játékos kiesik, bukja el a csapat az egész meccset? Ha teszem azt az egész pick a Tide Ravege-re van felépítve és pont ő esik, akkor legyen inkább afk, míg betolják? Jól van ez így. Itemsteal meg feltételezem azért nincs, mert akkor egész taktikákat lehetne rá építeni cw-n, hogy 2 carry agyonfarmolja magát, az egyikük kilép és a másik lehozza a kétszer annyi cuccból.
    Bár nyilván ezt max kezdő csapatok alkalmaznák, régebben volt a DoTA-ban, hogy játék közben is bármilyen cucc "működött" ha átadtad a csapattársadnak és Ezalor farmolta Divine-t Mortrednek meg ilyenek. SZVSZ jól van ez így.

    (#279) Teki1986:
    Valamiféle bannlist rendszer nincs beépítve, hogy akit megjelölsz, azt jelzi, ha belépett abba a játékba, amibe te is?

    (#283) iSonic:
    Biztos, hogy ér az valamit? A sima DoTA-ban ha basholós képességű hősnek raksz bashert, attól nem nő meg az esély a bashra, csak a plussz sebzést kapod meg.

    [ Szerkesztve ]

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák