Keresés

Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz liksoft #753 üzenetére

    HUH, ez így egy kicsit lila. Az E-re DVD rip image fileok mentek, tehát nem kisebbek, de elég hamar kiderült a probléma (és megállítottam), tehát lehet hogy csak az eleje sérült. Mivel ennyire (nem/sem) értek hozzá, ezért leírom, mit csinált.

    Nem lépegetett bele a könyvtárakba, majd az újraindítás (kézi, most nem magától indult újra) után lemezellenőrzés, árva vagy milyen fileok helyreállítása (az összes (jó sok) file-val csinált valamit) aztán valami másik múvelet a könyvtárakkal, és a végén kiírta hogy valami ''master'' kezdetű 3 betűs rövidítés, amire nem emlékszem (M??) helyreállítása rendben megtörtént. (kb mintha a FAT tábla sérült volna meg, de most lehet írtam egy baromságot)

    Ezek után rendszer indul, fileokat látok, de ami nagyobb mint pár száz byte (értsd: nem egy telefonszám TXT-ben) abban baromságok vannak, képet nem nyit, excel visszamagyaráz, stb. A rendszer azért nem sérült, mert az egy külön winyón van. (szerencse, mert különben ennyit sem tudnék elmondani)

    A helyreállítás már nem aktuális (amúgy is 95%-a megvan backupban, mert most tettem újra a rendszert), mert már le is gyalultam, biztos, ami tuti alapon.

    szokásos b) 45 fokál szerintem alapból melegebb, mert nem kellemes megfogni, de ezt le fogom mérni - mivel tudom majd hűteni (igen, ennyire lama vagyok)

    [Szerkesztve]

Aktív témák