Keresés

Aktív témák

  • Hequila

    őstag

    válasz chungee #2014 üzenetére

    Nem basztat, csak (sajnos) az eddigi megnyilvánulásaid tényleg elég értetlenek voltak.

    Pl. én is megkérdeztem:

    Mi is a probléma a meghajtóval? A S.M.A.R.T. is mutat kirívó hibát, vagy csak ennek a ''saccolónak'' az eredménye nem tetszik?

    Erre a válaszod:

    Kondició+teljesítmény: 69%

    Igen, ezt én is látom, csak nem ez volt a kérdés! Ha konyítassz valamelyest a S.M.A.R.T.-hoz, akkor megnézed, és az esetleges kritikus pontokat megosztod velünk. Ha nem is konyítassz hozzá, akkor csinálsz róla egy Print Screen-t, és belinkeled nekünk. Ebből a hozzáértők (vagy akár én) meg tudják állapítani, hogy mi lehet a gond.
    Hidd el, senki nem azért baszogat, mert chungee a neved, vagy mert egy kis unszimpatikus sárgaszemű az avatarod, hanem mert ha egyértelmű választ kapsz a bajodra, még utána is kérdezgetsz azzal kapcsolatban. (no offensive)

    Látom lelki szemeimmel, mi lesz erre a válaszod: ''bassztassál csak te is :(( '' (csak zárólejben jegyzem meg, hogy a basztassál-t 1 db sz-szel írják!) ;]

    ''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Aktív témák