Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jeanneau

    csendes tag

    válasz Jeanneau #1282 üzenetére

    Jó reggelt!

    Bátorságot gyűjtve két lemezessé ápgrédeltem a nasomat. Mondanám, hogy könnyen ment, de leelőzne a sánta róka. Az új lemezt betolva és nasilag felismerve a formázás már nem indult el, nulla százalékkal befagyva várta a teljes áramtalanítást. Ezt többször is. Lemezek megcserélve az eredmény dettó. Egyedüli lemezként pedig Volume egynek akarta formázni (változtatni nem lehetett ezen szándékán), ám ezt az elején nem mertem megengedni neki, mert az általam féltett másik lemez is ezt a "nevet" kapta a keresztségben, így féltem, hogy mi lesz, amikor ismét találkoznak a nas által felépített furcsa világban. Végül követve a jól bevált minden mindegy elvet megfirkáltattam V1-re, majd közösítés után a "régi" V1 V2-vé változott, de szerencsére az adatok megvannak, látszanak és egyebek. Ezután már csak arra kellett ráéreznem, hogy a Dune miért nem látja, de beállítva a upnp erre a lemezre is megoldotta ezt is. Szinte pár perc alatt végeztem, csak az időmérő eszközök voltak tőlem eltérő véleményen.
    Egyre jobban tetszik ez a Plug and Fuck szemlélet, amely körülveszi ezt a kütyüt és a rajta levő programkörítést. Mindenképpen szeretnék foglalkozni a Linuksz mint rendszerrel, de csak majd a következő utáni negyedik a hatodikon életemben. Most megyek és pihenésképpen megvakarom a bal golyómat a jobb fülemmel.

    Üdv.

    dihidrogénmonoxid

Új hozzászólás Aktív témák