Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz fenderazigaz #1034 üzenetére

    tipp: "óvatosan" (már amennyire lehet...) le kell szedni a talpait, mert jó szokás szerint ott vannak elrejtve a csavarok. Teljesen szét lehet bontani gond nélkül. (a zárszerkezetnél figyelj oda, mert én megszívtam az elugrott rúgó keresésével! az egyik csavar kiszedése után gyakorlatilag szétesik...) A műanyag ház csak egy borítás hogy szép legyen, szval azt le tudod emelni róla. 9cm-es ventit lehet rátenni max, ami méretben is megfelelő. Én a ház elejét is megfúrtam 2 oldalt, hogy legyen egy korrekt légcsatornám, meg hátul kivágtam az eredeti venti tartót a belső fém házból is egy jó dabrabot. Arra kell figyelni, hogy olyan ventit válassz ami tuti elindul 5V-ról és akkor a meglévő helyére bekötheted rögtön az újat. :))

    (#1037) xrvman: "hogy a HDD-k 33 fokosak legyenek, ez neki az ideális hőfok."
    Dejó is lenne! A hétvégén pakoltam át 500GB-ot NAS-on belül egyik vinyóról a másikra éshát hogyis mondjam, moddolt hűtéssel (92mm antec tricool) is 42fok-osak voltak. 33fok az idle-nek sok (mert akkor a szobahőmérséklet az ideális), terhelve viszont nem tudsz annyit elérni jó hűtéssem sem, max ha teljesen kinyitod a dobozt és hideg levegőt tudsz ráfújatni....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák