Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konflikt

    addikt

    sziasztok,
    most jott el az ido hogy vegyek valamit ugy 120-140e koruli kerettel.
    kb az igenyek: max 20p eleg, 1-1.5km-es hatotavval, de ha lehet 4K mellett es koveto, stb funkciokkal. ez utobbi arra lenne jo ha sikloernyozes kozben is tudnam hasznalni, akar masvalaki koveto modban "ram allitana". leginkabb termeszetben hasznalnam.
    ugy neztem a keretben es az igenyeket is kieligitve egy hasznalt mavic airt kene megceloznom,
    mit gondoltok jo lehet az irany?
    ha air 1, akkor mit erdemes meg figyelembe venni?
    mi johet meg szoba esetleg?

    olvastam a wifis hatranyokrol, de elvileg allithato FCC 5.8GHz-re is, ugy javul a hatotav.
    koszi a velemenyeket :)

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

  • Konflikt

    addikt

    válasz KillHates #7190 üzenetére

    koszi:) selfiebot, sot chase cam a kupolaba, gopro labra, fejre, mellkasra mondhatni regota mennek. egy kulso perspektivat hoznek be, amit akar ma iranyit. sebesseg tartomany kb 15-40km/h, szoval nem kimondottan gyors. ha egy hegy mellett repulok helyben (nem tavrepules hanem lejtoszel) akkor a berepult terulet is kb nehany km re korlatozodik a hegy elott.

    elkulonites fontos, mert mas amikor reptetsz (max a dronod erteket kockaztatod - nyilvan ez sem kis osszeg) de ket labbal a talajon allsz, nem vagy kiteve veszelynek. azt tapasztaltam aki nem repul de jol dronozik, akkor nehany alkalom utan mar erzi az ernyo dinamikajat, milyen mozgasokra, fordulokra lehet szamitani, igy a biztonsagos tavolsagot tudja tartani. esetemben a dront kell kiismernem es iranyitasat, ha azt magabiztisan tudom mar, akkor engednem magunk koze:)

    nem kimondottan csak ez az oka a beszerzesnek, de ez is lenne egy use case.

    szoval ettol fuggetlenul, vagy ezt figyelembe veve az air jo irany lehet, ha igen ott mire erdemes figyelni, ha nem milyen alternativa johet szoba?

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Új hozzászólás Aktív témák