Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz petymeg #1014 üzenetére

    Független az aktuális témától,az utolsó mondatodra reagálva:

    Ez az egyik amiért én a kezdetek óta távol tartom magam a MAvictől......
    Szerintem már kiderülhetett mindenkinek, hogy ha valaki, én tényleg istenítem a céget,kedvelem a termékeiket, és hiszek a mérnökeik tudásában!

    Mindezek ellenére nekem van egy becsípődésem, amiből nehezen engedek...független attól igazam van e vagy sem...
    Nekem egy ilyen jószágnak ne kelljen hajtogatni sem a karjait, sem a rotorjait....
    Az legyen merev, és nem hajtogatható....

    Látom a gyakorlat is engem cáfol,,hiszen a mavic széria jó ideje a piacon van....nem olvasni "magától összecsukódó" gépekről....és nem is tartom a DJI mérnökeit hülyének...
    De valahogy az én biztonságérzetem nagyobb ha nem kell hajtogatni egy efféle gépet :B :B

    A másik a szél tűrése,illetve "billegés".....Én ezért, a stabilitás miatt is pártolom a Phantom széria kialakítását jobban, és ezért sem mozdított meg egy picit sem az új Mavicek bejelentése....Megnéztem mit tudnak, de meg sem mozdított....majd ha jön uj Phantom, azt biztos nagyobb izgalommal várom...

    Izlések, becsípődések, és felhasználói szokások változók....nem is azért írtam mindezt mert minden szavam igaz lenne , és mindenkinek az lenne a jó...hiszen a Phantom meg szemét nagy, nehezen cipelhető....stb....

    CSak a saját gondolataimat, és preferenciáimat fogalmaztam meg :R :R

Új hozzászólás Aktív témák