Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz Chris0321 #108 üzenetére

    Számodra "nézhetetlennel" nagy része. Meg számomra is. Már nagyon nincs ami érdekeljen ott igazából. És bár 4 felé van osztva a havidíj (így nekem csak 1125 Ft havonta a Netflix), de a jelenlegi és az érkező felhozatal már nem igazán érdekel (még a nagynak mondott nevek se mint pl. a Stranger Things S4). Gondolkozok is, hogy kilépjek-e a társaságból.

    Viszont ha félreérhető voltam akkor elnézést. Arra akartam csak célozni, hogy jelenleg mint streaming szolgáltaó, a Diseny+ nagyon le van maradva, a saját gyártású tartalmakkal, a többiekhez képest. Ebben a Netflix erősebb, mert bár számunkra "nézhetetlen", azért azt el kell ismerni, hogy ők a 220+ milliós táborukkal porbálnak mindenkit megszólítani, és így mindenkinek saját tartalmat csinálni.

    A Diseny + esetében, igazából a Marvel, Star Wars sorozatokon kívül csak a Disney Channel szintű, fiataloknak szóló műsorok vannak rajta mint új tartalom. Az összes többi az a Disney/Fox katalógusnak a hozománya (vagyis nagy részük az amit talán már láttál korábban). Illetve a Disney érdekeltség alá tartozó más televíziós, vagy streaming platformról áthozott tartalmak érhetők el. Ami között persze rengeteg olyan van ami itthon még nem látható (pl. az Abbott Elementary, ami az The Office rajongoknak lehet tetszeni fog).

    Ami viszont nekünk pozitívum, hogy az eleve olcsóbb ár mellé megkapjuk a Star+-t is. Amire jönnek majd az R rated sorozatok is. Illetve ebben vannak benne a nem igazán gyerekbarát műsorok (meg pl. a már említett Hulu/FX tartalmak). Itt is lesz nagyon sok olyan, akár heti szinten frissülő sorozat ami egyből jön ide is. De ettől még nem ide lett szánva. Illetve még kérdés, hogy a jogokat hogyan oldják meg, mert sok olyan Hulu/FX sorozat van ami pl. itthon az HBO Max-on érhető el. Elképzelhető olyan is, mindkettőn fent lesz, de az is, hogy csak Max-on.

    Amúgy igen, jelenleg ha nem a meglévő tartalmakra kíváncsi valaki a Diseny+-on, hanem csak a Marvel/Star Wars sorozatokra, akkor is megéri ennyiért. Az más saját véleményem, hogy bár nekem tetszettek, tetszenek ezek műsorok, azért én úgy vagyok velük, hogy ha nem Marvel/Star Wars szemüvegen keresztül nézném őket akkor eddig nagyon középszerű a felhozataluk.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák