Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    *Ropi* #8834: 7 körül mentem le és fél 11-ig fotóztam.A munkatávolságom az összes közgyűrűvel frontlencsétől 6cm, az obi szélétől kb. 4cm (az 50mm-esnek erősen be van süllyesztve a frontlencséje) Igen, hajnalban még nyugisabbak, gyűjtik a meleget. Ilyen volt a fű a tegnapi eső miatt:

    Jinxx #8835: Köszi, nincsenek tükrözve, tényleg ketten voltak a virágon, ez keltette fel az érdeklődésemet irántuk :)

    Fejo: még mindig Gazdagrét mellett a domboldalon a Budaörs felé néző felén, a templom mellett :) De semmi különös nincs ebben a rétben, semmi nem él itt ami máshol ne élne.

    runner 125: köszi neked is :)

    És végezetül egy nyári hóeséses kép. Nyárfa szórja áldását a városra napnyugtakor a Gellért hegy mellett:

    Na ezen meghúztam a színeket és a kontrasztokat masszívan, de egyéb dologhoz nem nyúltam. Kicsit elszúrtam a manuális fókuszálást, meg kéne pucolni a keresőmet mert nem látok benne lassan :B

    mod: philoxenia: hát ez az, hogy én sem tudom :) Olyan, mint egy szőrős rózsabogár, méretre is akkora és a testfelépítése is kísértetiesen emlékeztet, még a lábai alakja is. De nem tudom, milyen bogár ez.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Aktív témák