Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    TexT-BoY #328: az első szerintem már eredetileg is túl szűk volt, nem javított rajta a vágás :( Látom, hogy igyekeztél az aranymetszésbe tenni a témát de inkább az a baj, hogy egyrészt kicsúszott a virág a képből lefelé, másrészt szerintem az ilyen jellegű kép igényelné, hogy tűéles legyen rajta valami. Másodikkal hasonló a helyzet de az valamelyest jobb. Mivel ezek nem egyedi, kreatív kompozíciók, fontos lenne, hogy minden tulajdonságában megfeleljen a kötelező, képeslap-szerű minőségnek. (egyébként jónak tartom, hogy ezzel kezded. Nem érdemes az alapok elsajátítása nélkül mindjárt különcködni és elvont képeket gyártani. Ha már a tucatképek jól mennek, akkor jöhet a kreativitás...ahogy a zeneiskola első pár éve is 99%-ban szolfézs amit mindenki un és utál de kell, hogy később tudd, mikor melyik szabályt rúghatod fel. Párezer ember él szerintem csak a földön akibe olyan tehetség szorult, hogy átugorhatja mert annyira érzi.)

    OLi #335: Klassz makrók, a légy különösen jól sikerült. A cselőpóknál érzem azt, hogy a felszerelés hátráltatott, a kompaktoknak ennyi a dinamikája (vagy inkább kevesebb), a bokeh-be meg CA-t nyom és pacáz, ez nem a te hibád. Close up volt? Az szokta ezeket még megdobni.

    Fejo #344: Egy picit alulexponáltak és a színek is fakók, nem vészes, utómunkával korrigálhatók (hacsak nem eleve azzal rontottad le). Rajzolat szép, az elsőn nagyon jó szögből kaptad el, nem mozdult be stb.

    Ja és köszi a véleményeket mindenkinek :)

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Aktív témák