Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz AmPeX #2 üzenetére

    Wavelab5, jelek az EMI audio teszt cd ről, Sequia7saját-fft szűrője, Sonoscope analizátor (a 2d monitoron megy) a Sequia7 belső convouciós reverbje az impulzusválaszhoz.
    szűrők-pld Waves linemultiband (fázislineáris eq) lyukszűréshez wavetrak 1/100! oktáv meredekségű szűrője. Sir reverb az impulzusválaszhoz.
    A lényeg az, hogy először a két eltérő forrású mono zajjelet kell szűréssel a hehető legfókuszáltabbá tenni úgy, mintha egy fülesből szólna.
    Valamilyen referenciát ki kell választani először. A Beyer dt990 nekem elég jó.
    A végeredmémy hasonlóan szólm mint a beyeren. Az egyetlen feltétel, hogy a fülesnek/dugasznak érzékenynek kell lennie, hogy az akkusztikai kompenzáció után normális lehessen a hangereje. Próbáltam egy mx450-et is. A végeredményhez itt kevesebbet kellett szűrögetni, de a végén halk lett. Az érzékenysége asszem 104db/mw.
    Van egy pici hangfile, ami demonstrálja a változást. Legközelebb (holnap, holnapután elküldhetem, úgy tiszta lesz a dolog). Most viszont ronannom kell, mert agyonütnek!

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák