Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabó Batman

    csendes tag

    Sziasztok, látom, itt a speedtest screenshotoknál eltérő a kiírt szerver (Budapest, München, Bukarest stb.). Én úgy tudtam, hogy az egész cucc Romániában van, ezért néha magyar, de többségében román IP-je lesz minden, nem külön megvásárolt FIX IP-vel csatlakozónak.

    Fix ip-t nem szeretnék, de attól tartok, hogy így rendszerint a román google jönne be a magyar helyett. Ezt még kibirnám, de mi a helyzet az olyan szolgátlatásokkal, amik úgy szűrnek országokra, hogy akiket jogosulatlannak ítélnek vagy ahová még nem vezették be a szolgáltatást ott nem is engedélyezik igénybevenni azt.

    Ami elsősorban aggasztana, ha nem tudnék paypal-el fizetni az ebay-en, mert ez a két cég visszélésre gyanakodva meghiúsítaná a tranzakcióimat. (Most nem néztem meg, lehet, hogy már Romániában is megy a PayPal, csak attól tartok, hogy amilyen gyanakvóak, magyar accounttal, román IP-vel, biztosan egybúl fagyasztanák a számlámat).

    Írok is nekik levelet, ha nagyon muszáj, de addig is, ha esetleg valakinek volt már ezzel kapcsolatos problémája, sikeres vagy sikertelen próbálkozása, azt szívesen hallanám, tekintve, hogy már a közelben lóg valahol a kábel.

    köszi, csá

  • Szabó Batman

    csendes tag

    válasz brd #147 üzenetére

    Hát ez jól hangzik, de a linket nem értem. Nem kevés ez a tartomány?

    Meg tegnap kölcsönkértem egy IP címet, egy barátomtól, akinek akkor kb negyed órája kötötték be (továbbra is LAN, ugye) és az az IP például pont kilóg ebből, és hasonlót de mást ír ki a ripenet. Lásd itt.

Új hozzászólás Aktív témák