Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CirrMee

    addikt

    válasz DonMaster #68331 üzenetére

    te irtad példának az asus.-t hogy jobb mint amit a digi hoz nem én, cska hogy amit a digi hoz az tud optikai bemenetet az asus nem.

    Már megbocsáss, de az eredeti kérdésben nem szerepelt, hogy melyik eszköz seggébe tudsz fibert dugni. Router funkciókról volt szó, így légy olyan kedves, és ne keverj ide olyan dolgokat érvként, amiről szó sem volt. Gyanítom aki hozzám hasonlóan elégedetlen a szolgáltatói eszközzel, nem fogod jól megijeszteni azzal, hogy 'merabótbavásárótrúteredbenemdugszfibert...

    nfsu17
    Most ha nekünk ennyi kell és ezt tudja, akkor minek kellene még egy áramzabáló, sugárzó kütyü?

    Bridge módban a szolgáltatói eszköz már nem eszik annyit, és kikapcsolt adóval a plusz sugárforrást sem tudom nagyon értelmezni... :)
    De legyél erős: inkább veszek (vagyis vettem) egyszeri kifizetéssel egy normális eszközt, a szolgáltatás alacsony ára miatt meg rohadtul nem érdekel, ha egy-két százassal többet fizetek havonta, miközben sebességre a többszörösét hozza a konkurencia bombajó ajánlatainak.

    “Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Új hozzászólás Aktív témák