Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz wwenigma #44208 üzenetére

    ezt már megtette..elhajtották.
    én jeleztem neki, hogy itt is kérdezzen mert ami hibát kontra Digit elmondott nem tudtam többet segíteni.
    én csak gyanítom nála is a digis eszközzel lesz a gond a lépcsőházba mint valakinél vagy ugyanaz van nála is mint TJ-nél minden este elfogy a sávszél nála is.
    vagy valahol csúnyán el van kötve a hálózat.
    Poli talán tudja a megoldást.

    Realme GT Master Edition

  • TeeJay

    félisten

    válasz wwenigma #44208 üzenetére

    és mi fog történni? semmi
    ONT-n elfogy a kraft és pá
    mérni mikor fognak kijönni a DIGI szerelők? hétközben napközben akkor meg bőven 500megabit meglesz úgyis
    17óra után nem dolgoznak, ügyeletes meg csak akkor jön ki ha sokáig nyaggatod őket, hozzám este 9-kor úgy jött srác és biza kimérte többször is hogy 50megabit alatti a feltöltés
    mi történt?
    semmi :D

    tudnak róla majd lesz valami
    azért nem is szórakozok már ezzel majd ha FTTH-ra átépítik a hálózatot jobb lesz addig meg kibírom ennyi
    nem a mostani 200-500-1000-es csomagokra de főleg nem az 50-100-200-as feltöltésre lett tervezve a 32ONT/32lépcsőház megoldás
    10-20-40 meg 80megabitnél bőven jó volt de a GPON ennyi lépcsőházra már kevés este
    bővíteni nem fogják mert 1 optikai kanóc jön, hiába tesznek be még 1 ONT-t mert ugyanúgy 1GPON megy
    felezni meg nem fogják a lépcsőházak számát szóval ez van

    itt már csak az FTTB-->FTTH fog segíteni
    nem véletlenül várom annyira, akkor max a lépcsőházon belül 31másik userrel tudok osztozni GPON-on ami mindjárt jobb mint 31másik lépcsőház 25előfizetővel mindenhol

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák