Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raiden_

    tag

    válasz TeeJay #100593 üzenetére

    Oké azért gondoltam, hogy nem lopják, mindegy is ki és kinek fizette biztosan bele
    van építve az üzemeltetési költségbe amit így vagy úgy de a felhasználón bevasalnak.
    Oké akkor nézzük máshogy kapott az ügyfél egy esetleg kettő plusz eszközt ami igaz,
    hogy az ő szemét stimulálja egész nap a villogó fény meg neki jön a havi + 200 HUF.
    Akkor is kapott egy névlegesen min. 3x gyorsabb internetelérést ugyanazon az áron
    mint eddig a 100/100 internete került, tehát nem lett megkárosítva arról nem is beszélve,
    hogy nem kell set topbox a tévéhez, ha megfelelő a készüléke ami szintén plusz fogyasztó.
    Az átálláskor szerintem mindenkit értesítettek, hogy ez mivel jár, és a régi hálózat
    megszűnik amint átkötik az összes ügyfelet tehát volt ideje mindenkinek eldönteni,
    hogy marad vagy vált és megy. Mivel aki előtte is osztotta a netet annak eddig is
    volt routere az megint más dolog, hogy esetleg kevés lesz a biztosított sebességhez,
    aki maradi és jó volt úgy ahogy az használja tovább a 100-sa LAN routerét
    az ONT-ok többségén is csak egy Gigabites port van (ez sem véletlen).
    Minél több funkciót tennének bele annál többet állítanának el benne, ami állandó
    ügyfélszolgálait probléma lenne, ezért tették az átkapcsolást is ügyfélszolgálat mentessé.
    Meg ha odaérnek hozzájuk is akkor milyen eszközök közül tud majd válogatni
    meg a többi ámokfutás, nem értem mit várnak a legolcsóbb internet előfizetéstől.
    Bezzeg a korlátlan mobilnetért egy évben kifizeti akár egy jobb router árát is, az nem számít.
    Tényleg nem értem a legtöbb itt panaszkodót, amíg nem volt csak egy kábelvégük
    nem volt vele semmi bajuk, ahogy lett rajt "dobozka" is, már egyből tudjon mindent ingyen.
    Kb. kettő doboz cigaretta ára egy havi korszerű internet előfizetés, amennyiben ezt valaki
    ki is szeretné használni, hidd el megoldja, ha annyira fontos neki a sebesség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák