Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0dl

    addikt

    válasz mpo #48903 üzenetére

    CNN?
    Ó medveanyám, azok még mindig Clintonné bukásán értetlenkednek, mint valami monomániás. (persze aki csak a mainstream pc newspeak mantrára kíváncsi)

  • Boond

    addikt

    válasz mpo #48903 üzenetére

    "és ami ott nincs az nálam nem létezik, mindegy mi a műsor."

    Én konkrétan erre írtam, simán mehet ott olyan műsor ami érdekel(het) pl m4 sporton, m5-őn vagy más adón.
    De neked az nem létezik, így... mind1.

    Az idézőjel elég humoros... de mind1, ízlések és pofonok...

    Ennek a kedvenceknek továbbra sem látom értelmét... ha valaki 1-2 csatornát néz annak meg tudja jegyezni a számát nincs értelme kedvenceknek...

    Ha meg olyan mint én hogy akár szeret kapcsolgatni mi megy itt -ott annak meg pláne nincs értelme kedvenceknek...

    Azért ez elég durva "megkértem ne meséljen semmit amit ezeken lát"

    Azért viccen kívül a m1-m5 ig tartó csatornákat én nem nevezném gagyinak... (más kérdés, az, hogy xyz-t az adott dolog nem feltétlenül érdekli)

    rtl pl az más tészta, azt inkább hadjuk is kár a szóért.

    tv2 csoport esetén pl látok változást, ők indítottak egy normális rajzfilm, stb tematikus csatornát, ertl mit csinált újra pozicionált/átnevezett egy csatornát, (film) és mégszarabb csatornát csinált belőle... hát ehhez gratulálni lehet csak...

    "Tehát nincs olyan csatornám, ahol híradó vagy időjárás jelentés vagy magyar politikusok vannak (CNN és Sky News kivétel)."

    De ha már itt tartunk a cnn-t is lehet nevezni gagyi csatornának (joggal), a közel múltbeli csúfos, bukások, lebukások, botrányok kapcsán...

    Értem én hogy valakinek ez vagy az nem szimpi (lásd cnn és az elnök), de ettől még nem kell Győzikénél is lejjebb süllyedni... (lásd cnn)...

    Na mind1. Kinek a pap...

    "A nyugalmam többet ér."

    Ami a magyar ellenzéket illeti, nem hogy a vérnyomásom nem megy fel, de inkább jól szórakozik rajtuk az ember, már megint mit csináltak azok a barmok... ( igen szó szerint, mert ennyi idiótát egy helyen...)

    Ez külön megérne egy misét az internet mennyivel, hitelesebb... (semmivel, Sőt,)

    Ez az ellenőrizhető a hitelesség, is igen humoros, amikor kis millió blog állbog, marha maxi függetlennek állítja be magát közben, meg ilyen olyan alapítványoktól, trösztöktől jön a lové...

    "de ők függetlenek mindentől, és mindenkitől"
    ja persze...

    És most kb teljesen mind1, hogy hazai, vagy külföldi média... az erővonalak, a célok, az érdekek ugyan ott húzódnak, minden médiumot nézve, legyen az rádió, tv internet...

    #48904) g0dl

    Igen pontosan, ugye, a nagy lebukás, is az votl amikor belsős ember, producer mondta egy gyakornoknak, "akit a valós hírek érdekelnek nézzen xyz (jellemzően az ő szemszögükből ellenzéki) csatornát... nekünk nem ez a célunk feladatunk ki kell szolgálni az embereket, orosz ügy kell meg kapják...
    Persze hogy nincs ilyen, ha lenne, már rég lett volna bizonyítékunk is.

    - Ezek aztán bejárta a világsajtót... nah ennyit a cnn-ről, meg a többi mainstream hírforrásról, legyen az bármilyen médium is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák