Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyi007

    veterán

    válasz hidroponi #26464 üzenetére

    Teljesen el vagy tévedve. Nézz el ide a UPC Direct topicba és az utolsó bejegyzésekben miről is írnak?! Csak nem hogy éppen az áremelésükről?

    BOCSIKA!!!!

    Mi meg itt arról beszélünk, hogy a Digi megtehetné, DE NEM EMEL ÁRAT SŐT ÉPPEN ELLENKEZŐLEG az eddig is olcsón adott és most már vadonatúj szériás Smart Cam kártyákat és SD és HD Boxat is olcsóbban fogja adni. Másrészt nem kér SEMMILYEN felárat a HD csomagokért, NEM KÉNYSZERÍTI az ügyfeleire a STB használatát sem, hanem az összes mai LCD és Plazma tévékben használható kábeltunerrel foghatóvá teszi a digitális csatornák vételét.

    Ja és persze nem utolsósorban: voltaképpen minden ügyfelének - a versenypiacon eddig is a legolcsóbban elérhető árakat biztosítva - további kedvezményes árakat adott meg aminek mértéke 30%-os további havidíj kedvezményeket eredményezett.

    Felőlem égetheted magad továbbra is itt, de lassan én érzem kínosnak, hogy minden szerencsétlen érvedet simán cáfolni tudjuk. Keress magadnak más játszóteret inkább.....

    Balkáni cégről meg csak annyit: bő három éve egyszerre volt lejáróban T-Home előfizetésem és Digi műholdas. A T-Homehoz bevittem minden kütyűt ami az övék volt, és mégis leadástól számított 8. napra szüntették meg az összes előfizetést, persze már listaáron kiszámlázva ami végösszegben majdnem annyi volt mint előtte egy teljes havi díjam a netre, telefonra IPTV-re, míg a Digi aznap ott helyben megszüntette a műholdas előfizetésemet és ami még ki volt fizetve pénzem az adott hónapra azt átírta a kábeltévés előfizetésre azaz annyival kevesebbet kellett oda kifizetnem utólag az első számlán.

    Na akkor ki is a balkáni?!

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

  • #29810560

    törölt tag

    válasz hidroponi #26460 üzenetére

    "persze, persze.. a digi mar evekkel ezelott is arra keszult."

    Ezt nem értem mire vonatkozik. A SmartCAM/kártya bevezetésre? - Nem. Arra csak azóta készült, - hogy Magyarországon is bevezetik - mióta Romániában bevezették.

    "es az euronews-t sem lopta csak vki elfelejtett fizetni erte, ugye?" - Ez ugyan nem értem, hogy miként kapcsolódik a "nincs pénze a DIGI-nek" témához, de nem volt titok, hogy a DIGI eddig szerződés nélkül adta az Euronews-t, ha tetszik illegálisan. Ezt a helyzetet mára rendezte, levette a szolgáltatási palettáról a csatornát.

Új hozzászólás Aktív témák