Keresés

Aktív témák

  • Lars

    őstag

    válasz alitta73 #3234 üzenetére

    Én még mindig azt mondom, hogy ezért az árért egyáltalán nem drága.
    Esztergomban pl sokkal drágább volt a kábeltv-m is, meg az internetem is.
    A tv-adás ott sem volt jobb minőségű mint itt, és kevesebb csatorna is volt.
    Tudom hogy ez nem vígasztal, de lehetne rosszabb is :)
    Ja, még mielőtt meggyanusítasz, nem, nem a diginél dolgozom :D

  • Bébá

    tag

    válasz alitta73 #3234 üzenetére

    Én csak azt kívánom hogy az emberek többsége szépen lassan vándoroljon át a Juropnethez. Indoklásul meg mindenki azt írná hogy pocsék a minőség. Aztán majd elgondolkodhatnak hogy hogyan tovább.Kicsit komolyabb reklámot nyomna a Juropnet elég sok embert át tudna csábítani.Mondjuk sokan írtak alá itt is éveket köszönhetően az olyan akcióknak mint ami volt hogy adtak egy gépet hűségnyilatkozatért cserébe.Vagy tavaly telefon vonalat, és fél vagy egy évig csak a felét fizeted a teljes összegnek.Így mondjuk nagyon sok embert magához kötött.Mikor meghirdették az akciót hogy adnak egy gépet nem győztek az új bekötéseket.Na onnan lett gyász a minőség.4 éve vagyok előfizető náluk, de ez az utolsó két év katasztrofális.
    Nem baj várom a 10.-ét mint a messiást,azt kocogok is le bősz lendülettel kertvárosba szerződést kötni.
    Lars nem az árával van a többségnek problémája, hanem a szolgáltatás minőségével. Csak a májusi hónapban 5-6 alkalommal telefonáltam hogy használhatatlan a net.A hat alkalomból egyszer kérdezték meg javult-e a minőség, mert itt a Zsigmondyn cserélgettek erősítőket.Nem javult.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák