Keresés

Aktív témák

  • Angrov

    csendes tag

    válasz Angrov #1717 üzenetére

    Na, ha a negatívumot írtam, akkor írom a pozitívumot is. Tegnap reggel bementem a digi majom-parki irodájába, befizettem elmaradásomat és megkérdeztem az ügyfélszolg-os lányt, hogy mikor lesz nálam optikai. Azt mondta, a Jerikót már befejezték. Mondtam, hogy nálam ugyan nem. Erre megeresztett egy telefont és azt ígérte, hogy a aznap vagy másnap délután jönnek.
    Eljöttem, majd fél tíz körül hívott az egyik emberük, kérdezte mikor jöhetnek. Megbeszéltük tegnap du-ra. Jöttek, beszerelték, majd vettem egy új hálókártyát, mert az alaplapi anno beszart és most nem lehetett az usb-vel megkerülni, mint a kábelmodem esetében. A legalapabb 10/100Mbites Planet EVN-9504-es kártyát sikerült szereznem 1260 ft-ért. Beszereltem a cuccot, kicsit szenvedtem a telepítéssel, mert az egyik pci-slotom is beadta a kulcsot. (király ez az asus k8n-e alaplap). Viszont azóta faszán megy. Hagytam éjjelre, nem szakadt szét, a torrentet 1,7-1,8 MByte/s körül tolja-húzza. (15 Mb/s) :C

    Értem én, hogy gőzgép. De mi hajcsa?

  • Zoleeca

    csendes tag

    válasz Angrov #1717 üzenetére

    1 hónap? Nem tudom miért kell (kellett) türelmetlenkedned. Nálunk fél évvel korábban már dobálták a szórólapokat. Nehogymár azért szidjuk őket mert "lassan" dolgoznak. Türelem kell, attól hogy "lófaxoznak" az emberek nem lesz hamarabb net.
    (igen tudom, hogy már bekötötték, ezért nem kellett volna "elhamarkodottan" türelmetlenkedni) :K

    GA-B150M-D3H | i5-6500 @ 3.20 Ghz | 2x8GB Kingston DDR4@2133 Mhz | Gigabyte RX470 4GB DDR5 | 240GB Kingston SSD, 3TB WD RED SATA3

Aktív témák