Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikus

    tag

    válasz TrollBalint #18408 üzenetére

    Áhh.. értem, akkor a lényeg, hogy nem korlátozódik le az adott szezonra, hanem beválthatom a kódot bármikor.. (legalábbis az oldalon dec. 31.-ig írja).
    Az durva, hogy ilyen gyorsan összejött neked.. :Y hoooogy?! :Y
    Lényegében én csak novemberben vagy mikor kezdtem el... De összességében a napi 90 pontot összeszedem, megvan a heti minden napos, így a hét végén +100 bónusz hozzá. Ha nem szakítom meg a folyamatot, akkor 12 hét alatt +1000-es bónusz. Ennyi.
    Nincs Xbox-om, szóval az kiesik nekem bónuszként. A napi telefonos bing-es keresést én skippeltem, hiába napi +60 pont, de a telómon olyan baromi lassú az az alkalmazás, hogy hagyom a fenébe. Meg azt vettem észre, hogy ott nem is számol mindent.
    Most jött még be nekem ez az új spéci "x" nap alatt +75 pont, persze ha ott se szakítom meg a folyamatot.
    Szóval nekem elég nyögvenyelősen megy, holnap lesz meg az alap 9000-es Battle Pass.
    A nagyobb meg nem érdekel, hiába ott +emote, de az 22 ezer pont, amiből kijön 2 szezon.
    Amúgy csak "hasraütve" számoltam az egészet, ha 3-4 hónap alatt szedem össze a 9000-et, akkor abból kijön 2 szezon, amibe kapsz 700 in-game coint, amit ugye ha összedobsz, akkor 1400, amiből megint kijön egy szezon ingyé' :D Ha beváltod marad még 400 és amit kiváltottál harmadikat, abból megint jön 700, így a negyedik is végül ingyen lesz. Amit sanszos, hogy ha marad még jövőre is ez a reward téma (..remélem..), addig ez idő alatt simán "kifarmolsz" még egy szezonra valót.
    De az durva, hogy kb másfél hónap alatt el tudod érni a 9000 pontot... :Y :Y
    (mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy az elején nem foglalkoztam vele annyira, csak felét vagy max 60 pontot szedtem naponta, volt hogy kimaradt akár egy nap is, de így is kell 3 hónap egy szezon beváltásra kb ha maxon megyek)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák