Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Vikus #18409 üzenetére

    Pedig pont így jön össze, ahogy írod.
    Gépen kb. 10 perc alatt letudható a 90 pont. Hasonlóan, ahogy mindjárt írom majd a telefonnál.
    Telefonon van a 60 pontos keresés, én ezt iphone*-on csinálom, rákeresek valamire, legjobb valami wikipediás oldal, kijelölök egy szót, alul rábökök, hogy keresés, feldobja az ablakot, elszámolok magamban pár mp-ig, majd lepöccintem és folytatom a következő szóval. (Ha ugyanarra a szóra keresel rá, ill. gondolom, ha picit másik a szó, de ugyanazt a találatot adja, akkor nem számolja úgy vettem észre). Ez is kb. 10 perc alatt lemegy. (melyik alkalmazást használod? A Binget, vagy a Start-ot?)
    ehhez jön a heti +100 pont, meg az új szériás keresés, ami nekem nem teljesen működik jó, de mindegy.
    Illetve, nekem iphone-on jár hírolvasásért max 30 pont, ami annyit jelent, hogy megnyitom a hírt, és kb. 2 mp múlva feldobja, hogy pontot kaptam belőle, aztán megyek is tovább.
    Ez így naponta 210 pont (régebben még 180 volt), de ha a hírolvasás nincs is, akkor is napi 150 pont, ami 60 nap alatt ki lehet hozni.

    *Haveromnak (mondjuk Ő szlovák) androidon is jár a hírolvasásért pont, és neki ez a 3-8 napos szériás dolog is előbb volt. Az iphone-on meg nem tudom miért jár a hírolvasásért pont, vagy azért mert iphone, vagy mert az céges telefon és bizonyos szempontból Németországnak érzékeli, amit meg azért furcsálnék, mert aki naponta átjár a határon, (mint a haverom) eléggé kicseszik a Rewards, nem kereshetsz mindegyik helyen...

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák