Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    ...na így kb 1 hónap játék után:
    - skilltree, paragon tree szerintem jól el van találva :K várom folyamatosan az új pontokat, mert megvan előre mindennek a helye
    - cuccok: felemás érzés, mert lvl70 óta alig esik upgrade... fegyverből így 90 közelében még 70essel megyek, mert csak mínuszosak potyognak (bónuszokat is rosszul adja rájuk)
    - endgame: kevésnek érzem, hogy annyira redukálódott a játék, hogy +4-5ös nm dungeonből 2-3akat kell megcsinálni 1 para ponthoz... és 4x mennyiséget +1 szinthez... unalmas
    - nm dungeonök duplán és triplán unalmasak tudnak lenni, ha a játék szívat a random spawn-al, event-et indító shrine-okkal és ládákkal... (főleg, hogy pl az 5wave eventet is mindenképp 1 percig kell tolni és sebességből nem ér véget pl 20másodpercnél, ha addigra lement az 5 wave)

    endgame-be én tennék pár plusz opciót, hogy lehessen legalább 2-3-4-5 közül választani... volt, hogy a sok dungeon után elmentem inkább whisper-elni, ami sokkal kevesebb xp, de legalább felüdülés volt :K
    - lehetne pl valami aréna, ahol spawnolja rád a játék az egyre erősebb wave-eket és annál nagyobb a jutalom, minél messzebb jutsz (van helsing-ben volt ilyesmi)
    - hiányoznak a bosskillek: story boss-oknak lehetne 1-1 dedikált dungeon-je, ahol bármikor újra üthetőek

    ...attól, hogy hamarabb el lehetne érni a max szintet, játszható maradna a játék, ha van rendesen content és választható tevékenység :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák