Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz #74018560 #6420 üzenetére

    Bocizni érdemes low mf-el, ha pl alapokra vadászol, pusztán azért, mert ha magas az mf-ed mindent bemagicel, és egy jó white/socket alap helyett lesz egy sz@r kék. Ahogy írtam a runedropot meg nem érdekli az mf-ed.

    Infyvel nem feltétlen kötelező ráállni light-ra, a cold-al is sokkal gyorsabban haladsz, attól hogy még mindig ott marad pár immun. Ez főleg több playernél észrevehető. Ezért szoktak venni egyéb oldalakról plusz 1-2 kulcsot (régebben voltak 5-6 dolcsiért valid keyek) és belépkedni plusz 2 karival, hogy nőjön a drop.

    Az meg teljesen relatív, hogy kinek mi az elért cél, a soson kívül sztem van még jó pár fun build, bár lehet nem épp olcsók. Akár egy bowzon, egy ele druid vagy simán egy summon/CE vagy bone nec, akkor ott a trapsin (ez mondjuk inkább infy-s) vagy épp egy frenzy barb. Az eni se feltétlen must, csak sokat segít (najó főleg a summon necnek). Én pl régen úgy baaloztam amikor az infy láthatáron sem volt, hogy a cold sorc mellé csináltam egy trapsint, beléptem mellé és a cold immus/vagy épp minden kör elején letrapeltem, kiszaladtam szélre, madj a sosoval befejeztem. Így pörgött rendesen a dolog. Néha még egy 3-at is hoztam, pl BO-nak ha CTA se volt vagy csak valami palát a sarokba vmi aurával (window módba gyorsan tudsz átkattingatni).

Új hozzászólás Aktív témák