Új hozzászólás Aktív témák

  • #74018560

    törölt tag

    válasz maajsz #6375 üzenetére

    Becsatlakoztam 6 bot mellé tesztelgetni kicsit, mondom megnézem má mit hagytak ott Anderiel után, hát nem egy 34-es Gheeds volt :C

    Csináltam egy Insightot a csicskának, Meditation auraval most még +600-al tölt a 1200 mana :Y olyan mintha folyamatosan potiont innék, nem tudom varázslattal csökkenteni, ergo ha csökken tudom h az sebzésből van....
    Nagyon kellemes így a játék, 1 mana potion sincs nálam (nightmare Diablo runt meg tudom csinálni health potion ivás nélkül), de hellen se vertek le 1x sem azóta :U
    Amúgy továbbra is esetleges valamennyire miből sebeznek, mert van h tisztán csak a mana fogy. Néha fogy jobban a health. De így is max 200-at szokott esni az élett a 600-ból... szóval nem vészes. Nagyon be kell kapni sok szörnytől egyszerre h halál közeli élményt jelentsenek :D

    Illetve végre találtam egy érthető leírást mit csinál a telekinézis:
    Each point in Telekinesis makes Energy Shield's damage absorption more effective. By default, for each point of damage absorbed by Energy Shield, 2 mana points are deducted, a 200% ratio. Each hard skill point in Telekinesis makes Energy Shield 0.0625 Mana per point more effective. For example, with 8 points in Telekinesis, 1.5 mana points are deducted for each point of damage absorbed, a 150% ratio. With 16 points in Telekinesis, one point of damage absorbed equals one point of mana loss, a 100% ratio. And at the maximum level 20 of Telekinesis, the ratio will be 75%.

    Szóval lehet tényleg jobb erre pakolni többet.....
    Gondolkozom egy rezeten mert lassal fel van cuccolva a karakter (még kéne egy normális amu) illetve már kitapasztaltam mit tud így. Összes boss-t leöltem vele, hellen act4-5 már kicsit nehezebb, de egyedül még vihető.
    Viszont a többi buildnél tényleg annyira sok skill pont elmegy a sebzésekre, hogy ES-T-re nem marad.... :(
    És nekem cél az is h ne tudjanak leverni :)
    Ha csak életre adnék,lenne mondjuk 1k, ami elég kevésnek tűnik mindenféle leech és egyéb nélkül.... :F
    Mennyivel jobbak a dropok ha több karakter van bent?

Új hozzászólás Aktív témák