Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz SQX_Barto #96130 üzenetére

    Tudnál linket dobni olyan oldalról, ahol ilyen adatok vannak?
    Mert ilyenkor megszoktam nézni, hogy a 90+ 100+ szólós eredményeket mekkora Paragonokkal és cuccra tört gemekkel hozzák le. Így látom mennyire reális a dolog mezei játékos számára. Felőlem GR120-at is mehetnek szólóban, az nyilván a kb.2500 körül Paragon és a 100+ gemek (augmentált és main egyaránt) miatt lenne elsősorban.
    Diablo3ladder most nem megy.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz SQX_Barto #96130 üzenetére

    a top1 szerintem nem jelent semmit*. nézd meg hol kezdődik a top1000, az valósabb képet mutat. LD wizznél a top1000 pár napja GR91 volt azt hiszem, ezzel pár kasztnál még top100ba be lehet férni.

    Kieg: Most néztem diabloprogresst ami elvileg mindhárom területet nézi, Wizz top1000 GR94nél van, ez DHnál top50 (!)

    Gyakorlatban wizzarddal tized idő alatt magasabbra jutottam már megint, mint anno a DHval amivel több tapasztalatom van. Örülök az M6nak mert high GRre jobb, na igen ám, csak éppen megint ott vagyok, hogy az lgt VyrTal fele olyan gearrel magasabb GRt megy egyszerűbben. szóval nem csak arról van szó, hogy a nem kedveltebb kasztokkal kevesebben pusholnak, hanem az is, hogy nehezebb.

    archon vyrt meg nerfelhetik, ha patch után már ott lesz az lgt hydra. vagy a firebird, ami majdnem ugyanolyan erős, csak 2-3 season után értelemszerűleg mindenki inkább az új buildre ment át.

    * az már nagyon függ más tényezőktől (para szint, gemek, játékidő), illetve valamennyire a vakszerencsétől is (bizonyos guardianok bizonyos buildekkel esélytelenek, más guardianok pedig egyszerűbb teszik az életet pl Saxxtris vs a sárkány FB wizzarddal).

    (#96138) Edge. jaja, még nekem is volt FB archon buildem két seasonja, teljesen jó. meg érthető, hogy három season után unalmas, UEt én is meguntam.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák