Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Janusz001 #88241 üzenetére

    Igen, tudom, hogy vegyes, de én úgy játszok, ahogy legjobban megy. Játék közben alakul ki, mit használok, nem pedig úgy, hogy megszabják, mit tegyek. Eléggé behatárol az is, hogy a setek csak egy-két képességet turbóznak fel, így komolyan be kell gyakorolnom őket addigra, mire kifejlesztem a karit. Eddig így a legjobb nekem. Nem állítom, hogy ez a helyes út, de eddig így tudtam legjobban játszani. Nem akarok skilleket variálni, mert akkor sok időbe telne megszokni a használatát, annyi pedig nincs.

    Viszont olyasmi tanácsokat szívesen veszek, mint amit mondtál, hogy a Jade Harvester helyett Heltooth-tal próbáljam ki, mert felturbózza a gólemet. Gondoltam már rá, viszont így a Haunt nekem nagyon jó tömegek ellen, például amikor nehezen találok egy goblinsereget, eddig mindig meglógott egy-kettő, most pedig esélyük sincs.

    Én azt szeretném tudni, hogy ezeknek a skilleknek, amiket most használok, hogy lehet növelni a hatásfokát. Próbáltam már variálni - például az Alachyr setet is -, de nagyon rossz átállni másra, még addig sem jutnék vele, mint most.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák