Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Edge #81545 üzenetére

    Így van, a toxin szerintem is jobb, azzal megyek. Nekem is 10% meg a partynak is, meg azért az néhány ezer % poison weapon dmg is ott van, több mint a semmi.
    Alapból ColdBlooded passzív, és Toxin van betéve (10%+10%), plusz primus.
    A dam buff annyira nem is a mániám, csak magától érthetődönek tűnik, hogy egy ilyen cold blooded passzívval egyértelmű hogy cold-os bubit kell használni. Hisz még is csak +10% dmg. Bár sokan fire meg egyebekkel mennek. Nem is értem őket, vagy lehet én nem tudok valamit.

    Ha kiveszem a Primust, marad ugye 60% slow a 80% helyett és stun se lesz. A 60% slow önmagában sokszor nagyon kevés. Ennél (Primus nélküli) esetnél gondoltam arra hogy Toxin helyett beteszek IceBlink gem-et, így ad +25% slow-ot a gyenguska 60%-hoz, plusz még +10% CHC-t, ami azért nem kicsi dam.
    (Újabb kérdés hogy az a +10% CHC érvényes lesz mindenre, arra is mi nem crittel látványosan, mint pl. a bubi sebzése...stb.?)

    Nem adom.:) Lásd: tegnap összejött wizard pályafutásom (kb. a játék legeleje óta sokezer kitudja hány óra, majd 800 para stb...) első Acni SS-e.:D Döbbenet. Rare upgrade dobta egyébként. Elképesztő hogy ezt mennyire nehez akarta beadni a karinak. De most már mindegy mert Acni AW-ra vadászom. Uppolgatom a normal AW-t, de egyenlőre nincs anci.

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák