Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz schwartz #65742 üzenetére

    1. nem is 40+ GR-ről volt szó, mi gornival azt reklamáljuk hogy a meele karik már 30+ felett halnak, pedig nekik kéne tankolni, nem pedig egy nulldps-es WD-nek.. ha a tiednek dps-e is van a horify mellé akkor gratulálok, te vagy a kivétel.

    négyes partiban, level 33-as riftben a monkomról egyhittel lekapják a mindenét és fekszem..tele van tafnesszel és mindenféle reductionnel, mégse marad talpon, ami kár mert amúgy 150-180 millákat critel.. ezen változtatni kell, mert fájdalmas vicc hogy a turetes DH (aki a másik szobában szotyizik..) keltegeti a partit..már ha..

    2. "nekem eleg az alacsonyabb szintu gem is mert amugy sem sok vizet zavar" - ha a gemre írtad hogy nem sok vizet zavar akkor ez mindent elmond.. pazar meglátás.. aztán az összes koma a toplistán valamiért mégis 3 gemmel tolja, és minden gem csak fel van húzva 30+ rank fölé.. Vajon miért..

    Ez így Catch22.. ha nem megyek magas GR-be akkor nulla % az esélyem hogy upgradeljem a gemmet.. ha nincs upgraded gemmem (pl 40 feletti enforcer meg trapped a DH-nak..) akkor az életben nem leszek elég support egy olyan WD mellé mint a tied, és akkor se te, se én nem megyünk majd GR 40+ ost.. Nem tudok már jobb skilleket és jobb itemeket összehozni, egyedül a gem, és a craftolt HF amu ami nekem még kb előrelépés lehetne..

    Egyébként nem kötekszem ;)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • ReFleXx

    addikt

    válasz schwartz #65742 üzenetére

    Ahogy en latom, vagy 1 support wd-kel vagy egy support monk magas GR-re, kettő együtt fölösleges.
    Support monk ha alacsony a latency akkor halhatatlan a perma serenityvel, viszont kevesebb DPS buffot tud adni. WD-vel jobban oda kell figyelni, viszont Kukrival több DPS buffot tud leadni sztem.

    2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Új hozzászólás Aktív témák