Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaze_

    aktív tag

    válasz Bird #59291 üzenetére

    Kis info a random generátorokról:

    [link]

    A blizzard random kicsit olyan szerencsétlen mint a php-s rand függvény, minták vannak benne. De ettől függetlenül hosszútávon ez is random. Valószínűleg tudtak volna olyat is csinálni mint a random.org-os srácok a bal oldali ábrán, de nem biztos hogy attól jobb lett volna a játékélmény. Én személy szerint inkább elviselem hogy egy nap nem esik semmi ha másnap tele a képernyő színes fénycsóvákkal :)

  • granini

    őstag

    válasz Bird #59291 üzenetére

    Na belenezek enis a varazsgombbe akkor.. ;]

    Hypper, Rayner - egyelore nem sok ertelme van a T6-nak hacsak az nem hogy valaki elmondhatja magarol hogy D3 kimaxolva.. nem is alapvetoen a nehezsegevel van baj, hanem azzal hogy nincs osszhangban a jutalom a nehezsegi szinttel.. persze nem azt mondom hogy minden mobbol hulljon a legend T6-on, de pl annak az eselye hogy a Warden kulcsot dob, vagy hogy az uberek HF ring materialt az is csak 50%, nem ugy mint regen az mp10 = 100%.. es szerintem azert vhol ezt kellene kompenzalni, kulonosen egy olyan rendszerben ahol vegre nem visa warrirok vannak hanem kizarolag lootbol lehet gearelni. Igy aztan valoban limitalt a T6 erteke e tekintetben..

    Sokunk szamara az xp meg a gold is boven masodlagos dolog. Nem fogok csak azert T6-ra menni (plane ha szenvedos) hogy tobb xp legyen meg tobb gold. Goldom van / lesz, az xp meg olyan hogy P400 felett mar kb tabonkent 2 sor ki van maxolva paragonbol, nincs mar akkora erteke a pontoknak se.. legalabbis nekem edesmindegy hogy ezen a heten 10 p-levelt fogok lepni elore vagy 35-ot..

    (Meg egy gondolat.. mert elvileg a nehezsegi szintnek nincs koze a loot minosegehez, csak a mennyisegehez.. dehat nagy szamok torvenye.. tehat minel tobb leg esik annal nagyobb az eselyed hoy vegre jo is essen - csakhogy nalam ez is az a kategoria hogy most mindegy hogy a fullos cinder ma esik vagy ket het mulva vagy 2 honap mulva.. addig is tolom vmivel es azt is elvezem.. en szoloban pl T2-T3 bountizom, mert gyorsabb es talpon maradok.. oszt jo az a loot ugy is.. :K )

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák