Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz killerjohn #48219 üzenetére

    Simán lehet. Neklem a dropom elsőre egy immo armor volt:
    Armor: 397–471
    Nekem meg: 294
    Ugyanaz csak épp másik oldalon. Na ugye? :C

    Korábbi téma - T6 új dropokkal vagy crafttal:
    Mehet T6 új itemekkel, de van pár slot amigyengébb lesz/lehet DPS-ben. Ellenben sokkal stabilabb lesz. Több EHP kissebb sebzés. Korrekt munkáskari lehet T6-ra isd. Slotonként a gyengébbek:
    - fegyver: a barbárnak craftolható griswold. Magas dam, magas main stat és socket elég jó lehet. Más legend és rare fegyver craft elég satnya. A dropokban lehet jó, de egy chd-nyi helyen gyengébb lesz valamivel. Viszont a nagyon magas alap és sok statpont ellensúlyozhat majdnem mindent. A kétkezes dropok eléggé el vannak cseszve.
    - ring: craftolni csak HF-et lehet. Elég szépek lehetnek. Ami rontja az esélyeket az az, hogy az AS alacsony lehet és talán a chd is alacsonyabb valamivel. Legendary itemen bővebb a határ és rengeteg +statpont jöhet belőle.
    - amulett: legendary drop lehet jó. Rare csk közepes, vagy igen ritka. Archon nem craftolható.
    - Gloves: a dps rollok gyengébbek. main stat-vita kombóból viszont nagyon jó jöhet. Archonban stabil közepes hamar kijön. Legendary drop rengeteget dobhat rajta. A mostani AH-ból, vagy 1.0.8-ból szerzetthez képest is.

    Az "erős" slotok:
    - bracers: könnyű upgrade. Archoneban a 300 main stat 200 vita kegyetlen gyakori. Emellé egy chc könynen összejön. Ha meg elemi skill dam is rollol, akkro egyértelműen jobb mint a régebbi. Legendaryban a démon skin, meg egy legendary lehet jó, de korlátopzott rajtuk a primary affix. Sok craftból erősebb jöhet ki DPS-ben (20% elemi sebzés a plafon a rare 15%-ához képest. Vita és main staton 349 a plafon)
    - Helm: könnyű craft. Rareban is elég versenyképes, de a topos itemhez vagy Helm of Command, vagy Sage kell. Ezek kiválthatják elég jól még a chc-s mempokat is. armor vagy block és +3 primary lehet. A main stat 524 körüli maxon mozog és chc-ban sincs korlátozás. Emellé jöhet vita, all res, vagy skill dam%.
    - armor: archon craftban a 300-200-3 socket könnyű. Negyedikre skill dam, vagy all resist rollolhat. Elég szép közepes. Legendary-seten azt hiszem 349-349 a vita és main stat plafon. Armorban iszonyat erős. A démon skin a legjobb. Monknak ebből a setből kegyetlen jót lehet összehozni, mert stabilan minden darabon van nagyon magas fire resist.
    - nadrág: magas main stat-vita, 2 socket +1 opcionális ami skill dam is lehet (vagy armor). Legendaryban a demon skin vagy a gehennas van. All resistben gyengébb (ha nem monk vagy).
    - válals: a 300-200 statpont simán összejön. A két egyéb primaryn is lehetnek hasznos holmik. Legendaryban a seven sins jó (magas statpontok), vagy setben a demon skin (ebben a 349-349 main stat-vita korlát van).
    - csizma: határeset craftban. A sage nem rossz. Legendary dropok jók lehetnek itt is.

    Összesítve kis szerencsével, vagy sok idővel kicraftolhatsz egy böszme erős tank karaktert, ami ritkán hal bárhol is legyen, viszont valamivel kisebb a sebzése mint az 1.0.8-as itemekkel. Van pár slot, ami csak legendaryval lehet jó és nem craftolható (kesztyű, ring, amulett , fegyver, offhandeken a DH jól járhat a black bone crafttal, az átlagdamos speckók elég kakák, a pajzs jó). Ennyi. T6? SImán. Úgyis OP az összes skill. :DD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • khirill

    aktív tag

    válasz killerjohn #48219 üzenetére

    mondasz valamit... (bár nem gondoltam, h kifejezettena chd-ról beszélünk :P ) végül is én csak main stat rollra emlékszem ami összeadódott... (talán még az all res-ek vagy az armorok is, de erre sem tenném fel a szédületes khirill vagyont...) chc biztos nem... se as, se chd...
    ebben maximálisan igaza van mr killer... :R

    ...akkor úgy néz ki ehhez hozzá nyúltak? ami egyébként jó dolog? mert simán lehet, h pl.:
    - egy sapin 6 as a max és mondjuk randomra is jön 6 és akkor... 12as?

    sirandrish: kösz a megerősítést... :) aztán megnéztem én is, h nem-e hülyeséget írtam... ;) nekem még nem lootolt, de belegondoltam, h egy wd mondjuk egy idézős karddal, murlocketel, puzzléval, kutyákkal, gargantával, fetishekkel, kitudjamégmiazanyjakínjával, ... szal elég komoly tömeget lehet magaddal vonszolni...

    mikro: wtf :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ratabyzou

Új hozzászólás Aktív témák