Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    válasz killerjohn #42223 üzenetére

    Nem gondolkoztál még azon hogy valami önálló játékprojektbe kezdj? Megnéznék tőled szívesen egy kisebb játékot.
    Szereznél még magad mellé pár embert, aztán valami garázsfejlesztésű cuccba belekezdenétek.

    Jó tudom hogy ez nem így megy, de manapság már ott a steamnek a greenlightja, sok garázsprojekt megvalósult már vele.

    Mindig is csodálattal olvastam hogy egyesek hogy a francba vághatják ennyire a programozást, magam is az akarok/tam :F lenni.
    3 hónapja tanulok c# nyelven programozni és a kezdeti lelkesedés máris alábbhagyott.
    Valahogy nehéznek érzem, nincs semmi motivációm arra hogy tanuljam. Lehet hogy is tanáron múlik, de legfőképp akaraton. Az meg elszállt. Pedig a neheze még csak most jön. (Egyelőre consoleba programozunk; alapok, ciklusok, stringek ezeket vettük eddig, most pedig belekezdtünk a függvényekbe.)
    Kezdek rádöbbenni hogy talán én igazából csak használni szeretem a programokat/játékokat nem pedig írni...

    Egyébként van értelme egyáltalán tanulnom a c#-ot? Használják ezt a programozók még?

    Szerk.: Mehetett volna privátba is, elég masszív off. Bár lehet a többiek is kíváncsiak rá. :)

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák