Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz killerjohn #42160 üzenetére

    "D2-ben vért kellett pisálnom azért hogy olyat haxot csináljak, amit nem banolnak egy hónapon belül, most meg minden második hülyegyerek használja a világ legagresszívebb, legszarabb, igénytelenebb botját, és nincs a D3-ban hack detection??? Nemár... "

    Ööö.. OK. :C

    edit: amúgy tényleg gáz. A hely meg nekem kb mindegy. Én is örülnék ha több lenne, de nem láttam ilyen tervet. Nem hiszem hogy összeomlana tőle a Diablo 3 szterverparkja... A tradeben meg az a szar, hogy amíg van értelme tradelni, addig lesz is aki csal. Egyszerűen mert pénz van benne. Ennyire accounthoz kötni tényleg nem kellene. Klánon/céhen belül azért lehetne magasabb szabadság esetleg. Legyen inkább "klánbound"! ;)

    editedit:
    -nem kell korlátlan trade, vagy ha van, akkor csak rarekra legyen ;]
    - nem kell 8 player. 4 mellett is átláthatatlan effektfelhő néha az egész. Na jó, ha lehetne kikapcsolni/csökkenteni az effekt megjelenítést,a kkro talán jöhet.
    - botot lehet írni, scak minek ha nem lehet belőle pénzt szerezni. Most rúgjam magam tökön azzal, hogy a saját játékomat silányítom el, HA valakinek ez kell, akkor gyúrjon bottal! A hülyéket nem kell sajnálni! Csak kitiltani a kereskledelemből. ;]
    +1: amúgy mi zavar? Túl nagy a konkurencia? D2-ben lehet jobb volta szűrés,d e ugyanúgy szarráhaxolták mint a D3-at.
    +2: ja. A Warden gyűjjön! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz killerjohn #42160 üzenetére

    az igazság tényleg kettőtök között van...

    8 player szerintem nem menne elfogadható QoS mellett. utóbbi hetekben multishot DHt tesztelgettem, kb játékstílusra a régi diablo2es meteorb / lgt javazon között van félúton, csak tele tele tele shot helyett vault vault vault shot megy. csak fél óra után hányingerem lesz attól, hogy a képernyő ugrál. fps folyamatos, SSD is van alatta, viszont szermre nekem ez szerver oldali problémának tűnik.

    craftban igazad van: anno még 1.03 előtt rendszeresen vettem fel / törtem a kékeket és adtam meg, mert hozott pici pénzt, amiből tudtam geart venni. ill 1.02 alatt kijöttem nullára a javítás miatt. de ha RoSban megint köröket kell menni és egyenként huszonvalahány töréseket csinálni... ld 2013 van, ez meg játék design szempontjából nem tudom, hogy milyen okból maradhat így benne. lassítja a játékot, frusztráló és kb mindless grinding. persze, utánna HCben is remek volt eladni a befőtteket, és abból megvenni a legalja geart, de a main DHmnál a legolcsóbb upgrade már 100milliós kategóriába (ha nem csak ilyen 1k damokról beszélünk, akkor meg többszáz), tehát evidens módon nem fogok befőtteket szedegetni magamnak, ha fillérekért meg is vehetem őket.

    wardent meg a mai napig nem értem miért nem reaktiválták.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Wolverine

    félisten

    válasz killerjohn #42160 üzenetére

    Csendben jegyzem meg, hogy a Blizzardnál folyamatosan van munkaerő-felvétel. Nézd csak meg a karrier oldalukat... Jelentkezz nyugodtan és akkor lesz beleszólásod házon belülről abba, hogy fog kinézni a játék.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák