Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz mikromanus #33141 üzenetére

    Szerintem hagyjuk. Full esélytelen. (amúgy: réteg? ehhez nem kell Grétsy Lászlónak lenni szerintem)

    free your mind

  • Jazz

    veterán

    válasz mikromanus #33141 üzenetére

    Ja hogy te dio rétegre gondoltál. Azt hittem nyelvtudományi rétegre.:)

    Azért mert nem 2b/item-el rohangászok, még nem jelent semmit (eleget ah-ztam hidd el, de ez megint csak lényegtelen). Valószínűleg pl. a 4b+/item build-ekről sokkal többet tudok mint te, mert ismerősök ilyen körökben mozognak. De persze lehet hogy nem. Én nem jelentek ki ilyen dolgokat mivel nem ismerlek. De ez is indifferens. Ez is csak egy példa volt.

    Az is csak egy példa volt. Persze hogy nem létezik. Ezért példa. Ami azt a célt szolgálta, hogy kifejezésre juttassa azt a tényt, hogy hasonló item all res-el sokkal drágább, mint ugyan az single res-el. És pont.

    Elveszel valahol az avarbana a tűlevelek között, miközben nem látod az erdőt. Na de most már tényleg mennem kell. Hali.

    (#33146) mikromanus: ezeket csak te gondolod. Ezeket úgy hívják: manifesztációk. Ha nagyon érdekel, a karin olyan cuccok is voltak, amilyeneket te progressen se láttál.(nyilván nem az enyémek voltak. de tudom milyen, és milyen menni egy 30+-os wd, cm...el.
    Ettől függetlenül, igen, viszonylag költségtakarékos a szettem. És? Fogalmad sincs milyen megfontolás alapján. Ha lenne 20mrd-om, sem vennék 2b-s itemeket. És? Megint csak nem tudod miért nem. Ez is lényegtelen.
    Megint ledöbbentettél:
    Ez a kettő kijelentésed szerinted nem üti egymást?
    "Te nem vagy annak a csoportnak (rétegnek) a tagja, amelyik milliárdos gold kiadásra ösztönözhető egy-egy jobb itemmel."
    "Vagy úgy véled, hogy te a pénzesebb középosztály (sznob réteg) tagja vagy? "

    Örülök hogy kitüntetsz a figyelmeddel, de kezd már kicsit sok lenni a személyeskedés.
    Tőlem mikor láttad ugyan ezt visszafelé? Mai napig még csak rá se néztem a barbárodra, és nem is érdekel "abszolúte".
    Szerintem az a baj hogy próbállak felnőttként kezelni. Na tényleg hali, legjobbakat.:)

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák