Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz mikromanus #23463 üzenetére

    "futrinkás skull"
    Azaz skill. Meg skull grasp is van, de az most nem illik a mondatba :D

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #23463 üzenetére

    Érdekes...azzal a passzívval az én barbárom pl fent tudja tartani a hammert mindenféle speckó item nélkül és messze nincs magas CHC-m sem..

    " A sprint meg mitől lenne DT only skill?"

    Sose írtam hogy DT only..de pl nekem egy hammeres Buildbe nem fér bele..de ha mégis akkor is vagy a Marathon-al vagy a FM-el..

    "Miért lenne releváns az, hogy hányan használják? Azért WW-znek, vagy hammereznek, mert arról könnyebb leírást/infó találni"

    Nem!
    Azért WW-znek meg hammereznek mert az hatékony, és nem csak poén..

    "Ettől még van több build és skill is."

    Ennek sem állítottam sosem az ellenkezőjét..sőt..írtam hogy rengeteg fajta build van de hasznos, és hatékony csak 2-3..persze "alfaja" van több is, de ettől még sorolható egy lapra..
    Az hogy Bash vagy hammer tök8 mert azt is írtam hogy oda lehetne írni hogy "X vagy Y skill" attól függően hogy kinek melyik a szimpatikus..
    És továbbra is tartom hogy az..hogy te elbohóckodsz akármivel, az nem jelenti azt hogy egy kezdő playernek azokat a "buildeket" kellene ajánlani, főleg abból kiindulva hogy ezerszer hatékonyabb buildek léteznek, amiket ahogy te is mondtad olcsóbban össze lehet rakni, és szintén ahogy te mondtad még infót is talál róla.

    WD-m sose volt, így nem értek hozzá, de Acidos, Macis és Kutyabimmbummer Build szerintem mehetne az összefoglalóba..

    És valóban..Gorneck mindig hozott valami újat, de inkább csak a saját maga illetve a mi szórakoztatásunkra, sem mint igazi tesztre mert azért akárhogy is..de mindig visszatért a Macikhoz..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák