Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz szallasi007 #12401 üzenetére

    Nordic: Balkezes fegyverrel elégedett vagyok, szerintem tökéletes off-handnek, így azt nem tervezem cserélni (esetleg ha lenne rajta alapból chd még, akkor még jobb lenne, de ne legyen az ember telhetetlen). Így már "csak" kb. 250 dexet tárolok a jobbkezesen, de abból megfelelő fury-val lehet pótolni valamennyit. Így nem olyan vészes ez a probléma. De egyébként jól látod, alapból nem okés, ha fegyvereken gyűjti az ember a statokat. De nálam talált fegyver mindkettő, és képzelheted hogy örült a fejem, hogy még a dex is milyen jó rajtuk! Eszem ágában sem volt félredobni őket azzal, hogy fújj, main stat ne legyen rajtuk, mert akkor később nem tudok szabadulni tőlük... :DDD

    szallasi007: Az a helyzet, hogy nem vagyok mérvadó ez ügyben. Mivel nem überezek és nem xp-re hajtok (oké, sisakban xp kő van most, de csak azért, mert a hp-mat jelenleg elegendőnek érzem, a +MF és +Gold pedig annyira nem izgat, mert így is elégségesnek vélem mindkettő értékét, így maradt a +XP kő), szóval... mivel nem xp-re hajtok, így rendszerint MPL2-őn vagy MPL3-on megyek. Főleg MPL2-őn, mivel - hülyeségnek tűnhet, meg tudom, kicsi minta, de - nekem mindig több cucc esik (darabra), mint MPL3-on...
    Ide (MPL2-MPL3) 95%-ban elég az 1000 körüli LoH. De volt már azért olyan, hogy agyonvertem magam, amikor szukkubusz átoktól sújta, nem max hp-ról, frenzy shrine-os buffal zsinórban 5-6 kritikust belevertem reflectes dögökbe. Igazából ezért lenne jó nekem is némi LS, mivel az ugye a bevitt sebzés függvényében szívja vissza az életet, de az monknak csak fegyveren szerezhető be, és ha normális dps-t, chd-t vagy socketet is akarsz mellé, akkor már - számomra - megfizethetetlen kategória.
    Egyébként, ha gyors vagy és sokat ütsz rövid időn belül, akkor az LoH nagyon jó, moboknál pillanatok alatt visszatölt, de sajnos kell mellé az LS a reflectesek miatt, ha MPL5 fölött akarsz hajtani. (És ugyanígy, vszg. LS mellé sem árt az LoH. Talán az a legideálisabb, ha van mindkettő)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák