Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hokuszla #112978 üzenetére

    jaja, napok óta valami gebasz van náluk... gigabites netnél volt, hogy 1-2megabitet mértem felfelé... :)

    ...egyébként még mindig jobb, mint amikor 14éve a fibernet adott 10ezerért csomagban tv+telefon+1megabit netet... és akkor nem is az 1megabittel volt probléma, hanem azzal hogy abban az időben szerettem volna 1-2 játékkal online játszani és a megszokott 100-200ms ping esti/hétvégi csúcsidőben 2-3000ms volt... ahogy bejött a városba a digi, mentem hozzájuk... elmúlt 10 évben kb a mostani a legnagyobb baj velük, fibernetnél meg átlag 1-2 havonta volt olyan hétvége, amikor abszolút nem volt net (hibabejelentőn meg annyit mondtak mindig, hogy "indítsam újra a routert, náluk nincs probléma" mintha nem ez lett volna mindig az első lépés még telefonálás előtt ...hétfőre csodák csodájára mindig helyreállt a kapcsolat)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák