Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz rumkola #111391 üzenetére

    rumkólát mi "decirum, 2 kóla" aránnyal nyomattuk anno :D ...meg volt olyan baleset is fiatal koromban, hogy kunszenten egyszer 2deci rumot kikértem tisztán és alig akarta kiadni a csapos :DDD ...fogadás volt, lenyomtam húzóra... köv kocsma előtt meg haver poénkodott, hogy "még 1 deci rum húzóra? én állom" ...az is lement egyebek mellett és ezzel megvolt az alapozás :D ...annyira nem is b@sztam be aznap este (mondjuk vicces volt első helyen, amikor mentem az asztalhoz, kezemben kólás pohárba kiöntve a 2deci rum... haverék ismerőse meg ott szülinapozott 3cent+kísérő kombóval... én meg letoltam egyben a 2deci rumot kísérő nélkül :D ...azt azért hozzáteszem, hogy ez ilyen 40fok körüli ócska rum volt... portorico-val, vagy stroh/spitz rummal már lettek volna bajok)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Daelion

    őstag

    válasz rumkola #111391 üzenetére

    Hát tőled fura is lett volna ha nem azt innál, ilyen felhasználónévvel. :DDD

    Én is szeretem a rumot/tömény piát 'porto rico legjobban' meg jägert de ezek inkább már flancolás szinten vannak.

    Van, hogy én sem iszok egy ideig.
    Tavasszal is 1 hónapig nem ittam mert csak, most is kell egy kis szünet illetve most újra elkezdtem edzeni azt annak nem tesz jót. :)

    (#111392) mephi666

    Tavaly ősszel nekem volt egy olyan szitu, hogy sikerült hajnali 4 körül a kórházban/sürgősségin ébredni mert elmentem régi osztálytársakkal pincéhez 'bulizni'. :C

    Olyat ittam amit nem kellett volna azt nem tett jót, enyhén szólva.
    Eleve nem vagyok bulizós/társasági típus meg azt és annyit szoktam inni amit már megszoktam.
    Hát ezek után még inkább maradok a megszokottnál mert azzal még nem volt nagyobb gondom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák