Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz gdevil #104837 üzenetére

    Én azt kerestem ki, mikor lesz vége:

    Q: When will Season 15 end?

    A: We currently anticipate that Season 15 will be ending on Sunday, December 16 at 5:00 p.m. PDT in North America, 5:00 p.m. CEST in Europe, and 5:00 p.m. KST in Asia.

    Több, mint 1 évig lesz a játék tartalmi patch nélkül. Kb. 1 év 2 hónapig minimum.

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz gdevil #104837 üzenetére

    Latom a blizzard D3-at tekintve mar total a "leszarjuk az egeszet" iranyba ment el...
    Remelem s16-ban meg dupla riftkavics lesz vagy dupla Death Breath / Blood Shard.

    #reelc: Season zarast es kezdest mar egy ideje tudni lehetett.
    Es a "nem lesz patch" is elegge lathato volt.

    D3 mar reg maintenance modban van.
    (gyanitom mar regen megvan meg 8-10 seasonra valo portre meg pet)
    Ez a duplazas meg tul sok erofeszitesukbe nem kerul.

    Gondolom nonseason is meg fogja kapni, akkor szerintem eleg sokat fogok bountyzni, ugyis kell par primal fegyver, fokepp az a kocsog Trag'oul's Fang...

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

  • Vistaboy

    veterán

    válasz gdevil #104837 üzenetére

    Komoly... megint semmi új. Szerintem egy jó pár szezonra elő van készítve a "nagyszabású" terv, komoly találékonyságot és fantáziát feltételezve a Blizzard munkatársairól, akik már egy centet sem remélnek ettől a játéktól, de azért mégis foglalkozniuk kell vele legalább szezon induláskor és záráskor...

    Most a goblinokból volt kettő, következik a Horadric Chest, utána jön majd a dupla Blood Shard, majd a kétszeres XP mennyiség - erre talán még sokan fel is kapnák a fejüket -, majd talán a Death's Breath és Forgotten Soul dropokat is duplázzák egyszer, és mire mindez lemegy, máris elrepült egy év, addigra kiötlik, miként tudnák megcsinálni, hogy hosszútávon is pénzt keressenek a Diablo franchise-zal, mert máskülönben nem fogja megérni nekik pár évente pármilliós eladás, a kettő között meg nuku bevétel...

    Ne legyen igazam, de erős a gyanúm, hogy vagy el fogják vinni a havidíjas - vagy sűrűn érkező fizetős tartalmak - felé a játékot, vagy egyelőre jó pár évig szüneteltetnek mindent, mert a többi játékkal kell foglalkozniuk, amiből pénzük is van.

    Na mindegy, S15-öt egyedül amiatt fogom elkezdeni - majd valamikor -, mert az UE setet kapja a DH, így gyorsan lemegy a Guardian és újra pár hónapra el lehet felejteni ezt az egész kínlódást.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák