Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz proci985 #87336 üzenetére

    Koszi szepen, nagyjabol en is sejtem mi minden hianyzik a solo 70-hez.
    Gyengek az ekszereim fokent, jobb tegez, van meg mit csiszolni rendesen.
    Egyebkent ket dolog nehez (nekem) a Guardianhoz. Az egyik a solo 70, a masik pedig a harmadik conquest, ami a 6 setes solo 55 vagy jo parti eseten talan meg a Quest 1 ora alatt.
    Shadow setem megvan, de meg a kiegeszito legek, rendes fegyver hianyzik, Marauderrel mar meg is csinaltam az 55-ot, Natalya-t mar jo parszor betortem, de egyszer vegre rendesen ki kellene probalnom, es a solo 55 eleg jo alkalom erre (Shadow-val egyutt)
    Crusibol megvan az Akkhan set melle meg majd kifarmolom megint az Invokert is. Szoval lehet hogy nekiallok ennek is.
    Mondjuk az ns-es UE DH-m jo uton halad a 70 fele, meg joval erosebb, lehet inkabb egy masik settre kene seasonban jobban rafekudnom es azzal elerni a solo 70et.

    Az ns karimra egyebkent orulnek, ha raneznel, koszi szepen! :R (Artemisia ertelemszeruen :) )

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák